ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
К-Е за 5 дни - II кръв
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
К-Е за 5 дни - II кръв
Автор Съобщение
Rayko



Регистриран на: 30 Ное 2010
Мнения: 28
Местожителство: Парадайс Сити

Мнение К-Е за 5 дни - II кръв Отговорете с цитат
Коментар от моя приятел Тъпото Копеле, относно смисъла на заниманието "Планинско колоездене":
"Проблемата е, че байкаризъма е "сбъркан изначално", ако мога да използвам тъпия анализаторски лаф от телевизоро. Некой фрийк турист е решил в един момент да се качи у планината с колелото и оттам вероятно е почнала целата таа простотия. Иначе нема никва логика да носиш, буташ и в редки случаи, караш текерлека със средната скорост на нормален пешеходец и в края на деня, след като си изминал колосалните 25-30км, да кажеш, че "си карал колело у планината". Огромната маса байкарони точно тва прави, а тъпите лайф-стайл реклами на минерална вода и прочее извънредно полезни за безсмъртието продукти, използват мокрите байкаронски сънища за "здрав дух у здраво тело" на цайсатите компюторджийчета, дзверещи се по 80-100часа седмично пред мониторо, за неколко мига далече от реалността. Да, не е незаконно, да, имат право да прават с кинтите си и телесните си тлъстини квото намерат за добре, но просто е тъпо. Безкрайно тъпо."

Инспириран от горното изказване, както и от другата тема в този форум с подобно заглавие, реших да пробвам дали е възможно да премина КЕ по-бързо от 5 денонощия, но с колело, защото не съм толкова добър атлет като Дизела.
Спонсори и придружаващ екип няма да имам, смятам да се слея с Балкана за няколко дни, на които да се наслаждавам и в последствие, когато се сетя.
В този ред на мисли искам да помоля приятелите на легендарната Пътека да споделят с мен няколко от своите мигове по билото и да ми щракнат по 1 фото при евентуалната ни среща. За целта ще публикувам график на движението ми, към който ще се стремя да се придържам максимално точно.

Сички са поканени на 5 дневния купон, ще дам най-доброто от себе си за шоуто!

Благодаръ за вниманието!
Чет Сеп 04, 2014 6:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
YEAH!!!!!!!!!!!!!!!
Clap Clap Clap


ПЕЙСЪРИ избрал ли си вече?Smile))))

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM

Последната промяна е направена от Rain на Чет Сеп 04, 2014 7:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Чет Сеп 04, 2014 6:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
Пожелавам ти успех, Райко!

Clap ръкопляскания

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Чет Сеп 04, 2014 6:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Пожелавам успех! Smile
Чакам графика, дано в Западна Стара планина да се падне събота или неделя, че да успея да застана с фотоапарата до Пътеката Wink

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Чет Сеп 04, 2014 10:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гунди



Регистриран на: 07 Юни 2012
Мнения: 300
Местожителство: Стара Загора

Мнение Отговорете с цитат
BG Clap Успех!Дано случиш на хубаво време!И нека Силата бъде с теб! Very Happy

_________________
Audaces fortuna iuvat!
Опознай Родината за да я обикнеш
Чет Сеп 04, 2014 11:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Борислав



Регистриран на: 06 Окт 2011
Мнения: 2

Мнение Отговорете с цитат
Така ти виждам спанетата: Ком-х.Чавдар-х.Дерменка-х.Партизанска песен-Котел-н.Емине

И нега метеорологичното време бъде с тебSmile Силата си е с теб по принцип.
Чет Сеп 04, 2014 11:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
radi



Регистриран на: 01 Дек 2009
Мнения: 681
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Кога? Жалко че нямам колело като за това. С удоволствие бих дошъл за транспорт на дребен багаж по време на преходите.
Пет Сеп 05, 2014 8:36 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maratonec



Регистриран на: 08 Юни 2010
Мнения: 74
Местожителство: Австралия

Мнение Отговорете с цитат
Пълнолунието е на 9-ти септември и след това на 9-ти октомври - един (или поне половин) голям фенер няма да е излишен. Стискам палци да уцелиш хубаво време!
Пет Сеп 05, 2014 9:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
тъпото копеле



Регистриран на: 05 Сеп 2014
Мнения: 4

Мнение Отговорете с цитат
Аз си мисла, че най-доброто време за Ком-Емине е началото на юли, но понеже таа година нема вече начало на юли, то май остава идната седмица. Ем щело да е пълноление, ем прогнозата за метеорологията изглежда добра.


П.П. Можем да окажем съпорт само по хасфалт, което вероятно означава на пресичането при Лакатник или съседния. Евентуално, некъде около Сливен в края на седмицата, но подозирам, че баце Райко ше е финиширал по същото време.

П.П.2 Батерията на моя Гармин /500 и нещо, дребен колоездечен/ трае около 18-19 часа, което върши работа само за хасфалтово К-Е. Не можем да дадем идеи в таа насока, само отбелязвам евентуален проблем.

П.П.3 Успех, баце! Можеш. А, така! Alcohol
Пет Сеп 05, 2014 10:40 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Куц кон



Регистриран на: 05 Сеп 2014
Мнения: 1

Мнение Отговорете с цитат
Отборът на куците коне ще стиска палци природата и силата да са с теб.
Жив и здрав след завършване на приключението ще е радостно да споделиш в подробности, кое как е минало.
Сички баце знаеме, че времето е божа работа, важното е да си начесал крастата презадоволително.
Пет Сеп 05, 2014 11:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rayko



Регистриран на: 30 Ное 2010
Мнения: 28
Местожителство: Парадайс Сити

Мнение Отговорете с цитат
Така като гледам календара и прогнозите, ще стартирам от Ком сутринта на 16. 09. щото на 15. 09 имам първолак.
Имам вече два въпроса:
Работи ли постоянно х Мургана?
Отворена ли е за нощувки ски базата Грамадлива, където много от вас хвалеха бай Галин?
Пет Сеп 05, 2014 12:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Е па ти до уикенда ще си се врънАл, а моеше да те пресрещнем някъде с бъклица и фотоапарат.
Сухо време, малко кал и безаварийно. Хич не се съмнявам, че ако метеорологията се смили, ще го минеш за толкова.

_________________
www.summitsweb.com
Пет Сеп 05, 2014 1:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 613

Мнение Отговорете с цитат
Еех, несломим е Райковият дух! Smile Ни буря, ни дъжд, ни кал или черна прокоба могат го спрат! Smile Като гледам какво е навън през прозореца, въобще не изпитвам желание да ходя на Ком Smile Ама не се казвам Райко и не съм габровец... Smile

Нямам представа дали работят Мургана и ски-база Грамадлива, но все си мисля, че ако се предприеме нещо в тая насока, когато стигнеш до тях, може и да работят Wink

УСПЕХ!!!
Пет Сеп 05, 2014 2:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
boris_borisov написа:
Еех, несломим е Райковият дух! Smile Ни буря, ни дъжд, ни кал или черна прокоба могат го спрат! Smile Като гледам какво е навън през прозореца, въобще не изпитвам желание да ходя на Ком Smile Ама не се казвам Райко и не съм габровец... Smile

Нямам представа дали работят Мургана и ски-база Грамадлива, но все си мисля, че ако се предприеме нещо в тая насока, когато стигнеш до тях, може и да работят Wink

УСПЕХ!!!

очаквах с нетърпение да пишешSmile)))

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Пет Сеп 05, 2014 2:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 613

Мнение Отговорете с цитат
rain написа:

очаквах с нетърпение да пишешSmile)))


Аа, що? Smile
Някои казват, че мнението е като задника - не бива да си го показваш много-много Smile Ама, пусто, сърби понякога... Smile
Пет Сеп 05, 2014 2:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 1 от 6

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov