ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
При Зевс с внуци
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Планини в Гърция Предишната тема
Следващата тема
При Зевс с внуци
Автор Съобщение
ronkata



Регистриран на: 31 Дек 2010
Мнения: 143
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Браво. Тази история е поредната страхотна разходка с внуците. Най/много ме изкефи, че сте хардкор туристи - няма хижи, няма глкезотийки. Спи се на палатка и паланка Very Happy.
все така хубави преходу с внуците
Вто Сеп 09, 2014 11:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Благодаря, приятели! Отговорете с цитат
Вашата оценка безкрайно ме радва. Защото най-добре знаете какво е. По-нататък ми се ще да мина по другата пътека от Митикас, ама като чета едни страхотии за нея, та не знам...

"Математическите ми изчисления" трябваше да оставят един ден за Метеора, но не се получи заради опасността от дъждове. За да сме сигурни в нощувката, изминавахме по-малки разстояния, отколкото можехме.

Мислещ, в раницата винаги нося бинт и разни формати анкерпласт. Какво повече? Инфекции, които изискват лекар, не съм предвиждал. Антибиотик не е редно да давам на своя глава.

Голдхенд, пътеката за Какалос се отделя над хижата. А нашата, на която спахме, е вероятно на 1600, някъде по средата межу Приония и хижата. На твоята карта се вижда някакво червено отклонение вдясно, но не личи докъде води. На моята карта, уж официална и подробна (1:20 000!), няма никаква странична пътека. Затова пък има отбелязана чешма на 1400, а знайно е, че вода по целия участък няма. Впрочем, може ли да те помоля да намалиш малко размера на картата, защото излиза извън моя екран?

Желая и на вас подобни радости!
Сря Сеп 10, 2014 8:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
goldhand



Регистриран на: 24 Сеп 2007
Мнения: 49
Местожителство: B-S

Мнение Отговорете с цитат
Август месец ,вода имаше на първата беседка (преди,може би пейка).Течеше по една пп-тръба в един варел ,прихваната незнайно откъде.Течеше на тънка струйка и топла,но все пак...
А относно пътечката ,на тази карта която снимах на refuge ''Spilios Agapitos''',се вижда по добре.

Чет Сеп 11, 2014 3:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Планини в Гърция Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov