ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Проблем с известяването

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Предишната тема
Следващата тема
Проблем с известяването
Автор Съобщение
mihaela10



Регистриран на: 26 Ное 2009
Мнения: 168
Местожителство: Пловдив

Мнение Проблем с известяването Отговорете с цитат
От известно време, не получавам мейли, когато някой отговаря в теми пуснати от мен или когато има нови отговори по темите в които съм взела участие. Прегледах настройките на профила ми, там искането на мейли в такива случаи е включено! Имате ли идея, от къде може да идва проблема?!

_________________
"Искам талантливо да живея, като тебе, моя планина!"
Чет Мар 24, 2011 8:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Lark



Регистриран на: 01 Май 2011
Мнения: 12
Местожителство: Plovdiv

Мнение Отговорете с цитат
Регистрирах се на 01.05.2011. Не получавам известия за отговори по темите в които пиша.
Проверих си настройките на профила. Изглежда са наред. Къде може да е проблемът?
Вто Май 03, 2011 5:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dobber



Регистриран на: 04 Дек 2009
Мнения: 244

Мнение Отговорете с цитат
Под темата има линк "Наблюдавайте тази тема за отговори", цъкаш него и вече ще следиш темата.
Вто Май 03, 2011 5:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Lark



Регистриран на: 01 Май 2011
Мнения: 12
Местожителство: Plovdiv

Мнение Отговорете с цитат
dobber написа:
Под темата има линк "Наблюдавайте тази тема за отговори", цъкаш него и вече ще следиш темата.


При мен под темата има линк "Спрете да наблюдавате тази тема за отговори", което показва, че тя се наблюдава, но въпреки това не получавам известия.
Вто Май 03, 2011 6:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mihaela10



Регистриран на: 26 Ное 2009
Мнения: 168
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Аз реших проблема! Тъй като, имам две електронни пощи, замених посочената в профила ми поща с другата и откакто го направих, редовно получавам известия!

_________________
"Искам талантливо да живея, като тебе, моя планина!"
Вто Май 03, 2011 10:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Lark



Регистриран на: 01 Май 2011
Мнения: 12
Местожителство: Plovdiv

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря!
Ще опитам по този начин.
Вто Май 03, 2011 11:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
И аз мислех да се оплача, защото досега не бях виждал известителен имейл, но реших да погледна все пак първо в спам листата - та това се оказа проблема.
Сря Окт 19, 2011 11:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kom



Регистриран на: 18 Апр 2013
Мнения: 50
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
По отношение на известяването полезно би било да се пусне RSS емисия за новите постове/теми. Това лично на мен ми връши страхотна работа, защото само си го добавям в Outlook-a и получавам почти веднага инфо, когато някой пише във форума. Няма и да е трудно да се направи, защото phpBB поддържа такава функционалност по подразбиране.

Просто предложение Very Happy

_________________
Любимият ми връх Ком
Сря Апр 09, 2014 1:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Проблеми и препоръки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov