ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Изгонени туристи от хижа Селимица

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Предишната тема
Следващата тема
Изгонени туристи от хижа Селимица
Автор Съобщение
stanko



Регистриран на: 22 Дек 2008
Мнения: 28

Мнение Изгонени туристи от хижа Селимица Отговорете с цитат
Изгонване от столовата на хижата, заради малка сметка! Как Ви се струва. Ето случката: Изгонени туристи от Селимица
Пон Яну 05, 2009 12:13 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vvladimirova



Регистриран на: 07 Яну 2009
Мнения: 2
Местожителство: София

Мнение туристите вече подминават Селимица Отговорете с цитат
Хижарят на Селимица е прочут с това, че гони всеки, който не си поръча поне тройка кебапчета и бутилка вино.

Често минавам покрай хижата на път към Еделвайс и съм редовен свидетел на гледката.
Същият сладур спря двете чешми по пътеката от Кладница до хижата, та да му върви търговийката.

Няма ли начин да му набием канчето?

_________________
Valka
Вто Яну 13, 2009 3:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
stanko



Регистриран на: 22 Дек 2008
Мнения: 28

Мнение Развой Отговорете с цитат
Новини: Със случая се зае общинска съветничка от Перник

А тук можете да прочетете за Бай Огнян - старият хижар
Вто Яну 20, 2009 12:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stanko



Регистриран на: 22 Дек 2008
Мнения: 28

Мнение Отговорете с цитат
Общинското пешение е да се отстрани настоящият наемател: Решение
Съб Яну 24, 2009 4:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stanko



Регистриран на: 22 Дек 2008
Мнения: 28

Мнение В момента вече тече срока за търга за хижата Отговорете с цитат
Хижа Селимица, а и Кралев дол са обявени от Община Перник на търг за концесия. Искат и сравнително ниски пари. Тук можете да видите подробности:

Обявиха конкурса за концесионер на хижа Селимица. Срокът е до 7 Октомври 2009 г.
Сря Сеп 23, 2009 9:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stanko



Регистриран на: 22 Дек 2008
Мнения: 28

Мнение Чайната на Бай Огнян я няма вече Отговорете с цитат
Подробности: www.selimica.com
Чет Авг 05, 2010 4:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
silvy_todorova@mail.bg



Регистриран на: 27 Дек 2011
Мнения: 1

Мнение Отговорете с цитат
Чета коментари за хижа Селимица , струва ми се че тези които пишат отдавна не са я пасещавали.От Перник съм имам две малки деца и почти всяка Събота ги водя там- на 20-тина минути с кола е.Незная за предишния държател или както там се казна хижаря, но от около година човекът е нов и винаги любезен. Не само че можете да изпиете по кафе или чай без да Ви изгонят заради малката Ви сметка ,а въпреки че е пълно с хора дори ще ви поканят просто да се стоплите.Атмосверата е много приятна ,освен за пушачите , които ще трябва да излизат да пушат навън-за радост.Убедете се сами.
Вто Дек 27, 2011 3:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
Първата хижа, която съм посетил в моя живот, като ученик в едно училище в Перник, през 1961 година. Тогава станах турист и искам да си спомням само с добро за тая хижа. Радвам се, че нещата се оправили. Имам желанието за последно да я посетя хижа Селимица. Да е жив и здрав моя учител Петър Колев, че ме направи турист, извеждайки групата до х. Селимица (не зная дали е жив).

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Вто Дек 27, 2011 4:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stanko



Регистриран на: 22 Дек 2008
Мнения: 28

Мнение Да, проблемите отдавна са отживелица Отговорете с цитат
Стопаните на хижата вече година и половина са там, всичко е подновено, готвят страхотно (страшни отзиви за шкембе-чорбата).

Хижата си има и уеб страница и фейсбук страница. Ето, харесайте я:

http://www.hija.selimica.com/
http://www.selimica.com/
http://www.facebook.com/pages/%D0%A5%D0%B8%D0%B6%D0%B0-%D0%A1%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%86%D0%B0/168324066531970
http://www.facebook.com/groups/131795580184770/
Вто Дек 27, 2011 9:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov