ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Старопланинска сбирка на 11 октомври 2014г. на х.Узана.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Предишната тема
Следващата тема
Старопланинска сбирка на 11 октомври 2014г. на х.Узана.

Ще дойдете ли?
Да
0%
 0%  [ 0 ]
Разбира се
0%
 0%  [ 0 ]
Общо гласове : 0

Автор Съобщение
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Форумната традиция ще бъде спазена и тази есен въпреки капризите на времето Very Happy
Споко Ванка, ще се наредят нещата и в нашия форум!
Вто Сеп 16, 2014 10:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
НИКОЛАЙ Т.



Регистриран на: 30 Юли 2012
Мнения: 711
Местожителство: РУСЕ

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря за инфото,но мисля,че датата е неподходяща заради изборите.
Вто Сеп 16, 2014 10:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1497
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Изборите са в неделя. Ако човек иска, ще се дотътри да гласува в 17 часа. Много веднага предположиха, че е задължително да се нощува. Всички са предубедени, включително и аз.
Вто Сеп 16, 2014 10:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Маршрутите можем да ги направим по подобие на 19-20 Октомври 2013г. -от пет изходни точки към една хижа.
От х.Плевен, х.Добрила, х.Балкански Рози, з.Орлово гнездо и х.Яворова лъка




п.с. снимка Полина Соболева
Вто Сеп 16, 2014 11:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
krasy написа:
Маршрутите можем да ги направим по подобие на 19-20 Октомври 2013г. -от пет изходни точки към една хижа.
От х.Плевен, х.Добрила, х.Балкански Рози, з.Орлово гнездо и х.Яворова лъка




п.с. снимка Полина Соболева


Ако визираш Амбарица за подходящо място за среща по идеята на tortomanin съм съгласен. Там е идеално. Но за форумна мисля, че трябва да е друга. Нека има врътка. Скоро си приказвахме с едни върли съфорумници мачкайки една бедна овча душичка и изплува като вариант Свищиплаз. Ама да не спамя излишно на човека темата. Нека той предложи и така да бъде. За другата има време. Нека понатрупа малко, че да стане по интересно Very Happy
Сря Сеп 17, 2014 12:22 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
А, това значи не е форумната среща, а друга среща, така ли? Shocked
И каква е разликата? Laughing

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Сря Сеп 17, 2014 12:37 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Снимката от вр.Купена бе кулминацията на сбирката от миналата есен Smile Не визирам Амбарица.
Нека този път да се съберем не в Стара Планина, а в Пирин или в Рила да речем.
Има видни колеги от тези региони, нека те да предложат хижа Very Happy
Сря Сеп 17, 2014 8:25 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
НИКОЛАЙ Т.



Регистриран на: 30 Юли 2012
Мнения: 711
Местожителство: РУСЕ

Мнение Отговорете с цитат
Иво идеята срещите да се провеждат в Централен Балкан е да е сравнително близо за повечето участници.То на софиянци и пловдивчани всички планини са им близо,но какво да кажат колегите от Варна,Добрич,Русе,Видин и др по-отдалечени градове.Ами ние от Русе за да дойдем примерно до Банско ни отнема 8 часа път с кола.Не е никак малко и за два дни не си струва.Затова за да има равнопоставеност и повече участници срещите трябва да се провеждат някъде по средата след анкета за дата и място.
И аз като Иван мисля,че е по-хубаво срещите да са съчетани с хубав преход,а не само да се набляга на софрите и чалгиите,неща несвойствени за повечето планинари.
Сря Сеп 17, 2014 8:34 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Айде пак старата песен... Rolling Eyes

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Сря Сеп 17, 2014 9:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Stefak



Регистриран на: 09 Мар 2011
Мнения: 282
Местожителство: Видин

Мнение Отговорете с цитат
НИКОЛАЙ Т. написа:
И аз като Иван мисля,че е по-хубаво срещите да са съчетани с хубав преход,а не само да се набляга на софрите и чалгиите,неща несвойствени за повечето планинари.

Дай ми само един пример за това къде и кога си срещнал нещо взаимосвързано като -чалгии и срещи на хора от форума.Щото аз такова животно не искам и не мога да си представя.
Иначе и аз да си кажа мнението-най-удобно е наистина тези срещи да се правят някъде в Централен Балкан.
Сря Сеп 17, 2014 9:22 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
НИКОЛАЙ Т.



Регистриран на: 30 Юли 2012
Мнения: 711
Местожителство: РУСЕ

Мнение Отговорете с цитат
Не се хващайте за думата,мисля,че основната ми мисъл е ясна.Повечето колеги които срещам по планините споделят,че искат да избягат от шумотевицата и напрежението в градското ежедневие и за тях еденето и пиенето са на заден план.Аз съм бил и на трите срещи организирани до сега.Ако срещата е в Пирин или Рила, за да присъствам трябва да си взема отпуск,иначе за два дни не си струва пътуването и разходите.Разбира се,че моето присъствие не е задължително за провеждането на това мероприятие. Very Happy Very Happy
Ицо,вярно е "пак старата песен",но мисля,че мнението срещата да е на място въжможно по-удобно за повече колеги е резонно.


Последната промяна е направена от НИКОЛАЙ Т. на Сря Сеп 17, 2014 10:36 am; мнението е било променяно общо 1 път
Сря Сеп 17, 2014 10:17 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Предлагам tortomanin да забие острия край на пергела с разкрач 15- 20 км. в географския център на страната и след като го завърти да изследва в така получилата се окръжност възможностите за сбор, съчетани с такива да се кръжи наоколо за тези, на които им е малко ходенето. След това да каже- "Те тука ще е!". Датата е по- добре да не съвпада с изборите поради факта, че някои хора са ангажирани като членове на комисии, застъпници и т. н. 18. 10. направо си става, а и Ванката Гърбев ще си е тук, защото не ми се връща пълно буре обратно вкъщи.
Сря Сеп 17, 2014 10:31 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
Все си мисля, че този модел трябва да се разчупи и срещите наистина да са форумни срещи, а не срещи на любителите(сред които съм и Аз) на Стара планина.
Няма по-лошо за мен от това човек да зацикли на едно място при положение, че има милион други възможности.
В България има десетки планини, а ние всеки път избираме район с радиус 20-30-40 км.

Ако условието планината да е достъпна даже и за пеленачета ей ги къде са Родопите.
Кеф ти влак, кеф ти кола, кеф ти автобус, кеф ти пеша по черните пътища....
Огромни зелени поляни на които може да се побере цяла армия.

Разбира се, колко е от Стара Загора до Родопите - един х.й място...
Ами какво да кажем ние, от южен Сибир? Very Happy
Помислете с главите си, не с краката. С краката само горе, по пътеката.
Аз предлагам да бъде около Силистра. Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Сря Сеп 17, 2014 10:40 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
А защо модераторите не копират направо мненията от предишните срещи, че да не се хабим да пишем едно и също? Laughing

Досега все Узана исках, но имам друго предложение.
Нека срещата да бъде в края на декември на хижа Иван Вазов. Хем интересни преходи, хем малко трудно ще е да се носи ядене и пиене и софри няма да има, хем разнообразие. Кулминацията може да бъде на връх Мальовица.
За чалгиите обаче работата е сложна, не може да се гарантира, че някой, макар и претрепан от газенето в снега, няма да почне да реве "Елена, Еленаааааааа, дете на дивата пустиняааааа, амоооооор...". Познавам няколко такива съфорумци. Но бързо ще се справим с шумотевицата, като ги пратим да пренасят трудноподвижните на гръб.
Може да си мислите, че се шегувам, но не е така. Ето, нито едно намигащо емотиконче не съм сложила. Mr. Green

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Сря Сеп 17, 2014 11:31 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Balkandjiq



Регистриран на: 19 Ное 2009
Мнения: 582

Мнение Отговорете с цитат
Аз предлагам сбирката да е на 31ви срещу 1ви януари на Купена или на гьола под него.Поне никой няма да се напряга да върти чевермето.Вятъра ще си го върти сам агнето...А без чалгия че няма да се мине е ясно.Даже може да видим наживо как "кебапчето лети право в топлите страни".

_________________
Планини има много,но Балкана е само един!

http://hubavetz.com/
Сря Сеп 17, 2014 11:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 2 от 9

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov