ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Старопланинска сбирка на 11 октомври 2014г. на х.Узана.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Предишната тема
Следващата тема
Старопланинска сбирка на 11 октомври 2014г. на х.Узана.

Ще дойдете ли?
Да
0%
 0%  [ 0 ]
Разбира се
0%
 0%  [ 0 ]
Общо гласове : 0

Автор Съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
без да налагам мнение се сетих за хижа Триглав (Равна). Поляната е огромна. Път до там има, кеф ти от север, кеф ти от юг. Кадемлията е на една крачка разстояние, става за кулминация на събитието в неделя. За датата 4-5 наистина има избори и тогава ще има заети по уважителни причини. Останалите почивки всеки сам може да оправи и размести графици. 11-12 май е по-добре, за да има време и за друга форумна среща към края на Октомври.

Към Mariana1000 И на Вазов става, ама лифта пуснаха ли го?
Сря Сеп 17, 2014 12:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Относно постъпилите предложения за х.Мазалат, към момента цялата хижа може да се запази за 18-19 Октомври срещу капаро 350лв.

Проверяваме и какви са условия за ангажиране на х.Вежен Smile
Сря Сеп 17, 2014 12:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
krasy написа:
Относно постъпилите предложения за х.Мазалат, към момента цялата хижа може да се запази за 18-19 Октомври срещу капаро 350лв.

Проверяваме и какви са условия за ангажиране на х.Вежен Smile


Това за голямата сбирка или за форумната среща. Ама и за двете Мазалат не е ли малко мъничка. Особено столовата. Вежен става и за двете.
Сря Сеп 17, 2014 12:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Аз останах с впечатление , че за голямата сбирка /иницирана от Тортоманин/ искат хората да е на достъпно място с коли, каравани и т. н. нещо като Узана. Пък форумната среща е друга бира.
Сря Сеп 17, 2014 12:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Говориме за форумна среща, като възможните хижи са:

Свищиплаз, Паскал, Момина поляна, Вежен, Дерменка, Тъжа, Мазалат и Узана
Сря Сеп 17, 2014 1:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tzezko



Регистриран на: 21 Фев 2012
Мнения: 1246
Местожителство: софия

Мнение Голямата сбирка е форумна среща Отговорете с цитат
Какво сме се засрещали такива? Ще вземем да се влюбим от толкова срещи. Мероприятието е едно- събор на съфорумците. И " Елена, елена-а-а". Тортич, вземи нещата в свои ръце, че се размиваме нещо.
Сря Сеп 17, 2014 1:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
krasy написа:
Говориме за форумна среща, като възможните хижи са:

Свищиплаз, Паскал, Момина поляна, Вежен, Дерменка, Тъжа, Мазалат и Узана


Аз съм за Свищиплаз поради няколко причини:
- нека е малко по на запад този път, не все в Централен Балкан
- вече има удобства хижата и залата е голяма.
- Мишо е готин и ще се получи добра организация
- Варианти за качване към Свищиплаз колкото щеш.

Паскал и Мазалат са прекалено малки, на Момина поляна столовата й също е малка (ще стане както е било на Левски), Вежен става, но там повечето често ходим и сме ги изходили пътеките, Дерменка също е подходяща (аз там казах че при нормални обстоятелства не искам да ходя заради хотелската и дискотечна обстановка, но ако е за среща става), Тъжа - ех тъжа. Там е Чочко, който обичам много. Узана незнам, много крайно и лесно звучи. Но що да не.

Krasy що не пуснеш една отделна тема, дане спамим на човека неговата. Пък ти вече си се изявявал като добър организатор знаем.
Сря Сеп 17, 2014 2:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1497
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Това са просто коментари, не е спам, нямам и претенции към бащинство на идеята. Предполагам на всички е ясно, че датата и мястото ще предрешат кои и колко ще дойдат. В рамките на тази година ми са предварително заети пет уикенда, може да станат и повече. Предполагам, че и с другите е така. Съвпаднат ли датите, важи старият ангажимент.
Северняците нямат нищо против Пирин, но им е далече. На Нова година малко хора ще си развалят рахата и ще газят сняг над 2000 метра. Така че всяко решение предопределя бройката и контингента. Затова говорех за нещо лесно като витошкия Черни или Узана. Среща там прави нощувката възможна, но не задължителна.
Не предрешавам нищо, припомням само, че по призива на Алеко на Черни се качват приблизително триста човека. Ако е на Амбарица, колко ще са? Ако са 300, къде ще спят? Можете ли отсега да предвидите времето? Като е тръгнала годината, ще има наводнение и на Мусала.
Както казва Яница, всеки има визия и мненията са се повтаряли и друг път.
Сря Сеп 17, 2014 3:25 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Йосарян



Регистриран на: 17 Юни 2012
Мнения: 685
Местожителство: Димитровград

Мнение Отговорете с цитат
Ако преходът не е интересен и срещата няма да е.

Колкото е по шумна сбирката на толкова по - достъпно място е тя.

Аре да не се срещаме заради яденето и пиенето,а?

Ако не съм прав сигурно съм социопат,а? HarHar
Сря Сеп 17, 2014 4:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Колега Тортоманин, или я прави тази среща, или не Smile Казвай една дата, която да не е изборите, казвай някоя планина и който иска ще дойде. Който не може и не иска - ще се класира за някоя друга среща.
Щом това не е форумната среща на любителите на Стара планина, може да кажеш Рила, Пирин или Родопите, за да има разнообразие. Който не може на тази, ще дойде на старопланинската. Или да каже една дата на близко за него място и през ноември ще се съберем и там, колко му е Laughing
Аз не се оплаквам за разстоянията, и в Странджа да кажете, като имам желание ще намеря начин Wink

За пореден път се учудвам на хората, които искат интересни маршрути. Като сте планинари, ще си измислите маршрут и на най-лесното място, просто ще тръгнете по-отдалече и по-отдолу.
Ще рече човек, че върхове не сте виждали през живота си и това ви единствения шанс тази година да качите нещо Laughing
Най-хубавите срещи между другото са ставали точно като не се ходи - Ришки проход, Мечулица, чевермето на Орлово гнездо Smile

Както и да е, дайте да не правим 20 страници безмислени спорове, Тортоманин да си каже датата и мястото за да не е от днес за утре и да почнем да си правим сметките.
А за форумната среща на любителите на Стара планина Краси ако иска да пусне отделна тема с една анкета за осемте места, дето ги е предложил, да каже и той една дата, да речем през ноември и това е. Ако на някого му се разправя да се обади на хижата да запази места, добре, ако не му се разправя - още по-добре, всеки ще си я свърши и сам тази работа.
Аман от демокрация Evil or Very Mad Казвайте датите, да се разбираме с шеф Цецко за манджата (не съм аз от тези, дето не ходят заради софрите и яденето, напротив!) и да се свършва тая мъка Laughing

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Сря Сеп 17, 2014 4:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Идеята за форумните срещи е на г-н Томанов от Карлово Smile

Напълно споделям мнението на Живко. Не мисля, че някой идва на тези сбирки заради софрата.

Аз анкети и проучвания няма да правя. Не ми е това стила.


Последната промяна е направена от t.hristov на Сря Сеп 17, 2014 4:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Сря Сеп 17, 2014 4:39 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
А заради какво идват? Smile

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Сря Сеп 17, 2014 4:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
НИКОЛАЙ Т.



Регистриран на: 30 Юли 2012
Мнения: 711
Местожителство: РУСЕ

Мнение Отговорете с цитат
Яница до голяма степен съм съгласен с теб,макар и не напълно.Искам само да уточня,че аз не съм против яденето и пиенето,просто смятам,че когато се говори за среща на планинари това едва ли трябва да е водещия мотив(това е мое мнение и не ангажирам никого с него,само го споделям).То ако е само за събора няма нужда да се катерим на билото,някоя хижа с поляна в ниското ще е по-добре.Съгласен съм с теб,че колегата който предлага и се нагърбва с организацията на тази сбирка трябва да посочи място и време и който може ще се присъедини.Иначе дори и да не харесваш демокрацията,мисля,че за четвъртата форумната среща най-подходящия вариянт е анкета за място и дата и последващо обсъждане в отделна тема. Very Happy
Ей,споко бе хора не се палете толкова,няма нужда от излишни страсти и интриги,че туку виж сме надминали и шибаните сапунки по телевизията. Laughing Laughing


Последната промяна е направена от НИКОЛАЙ Т. на Сря Сеп 17, 2014 5:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Сря Сеп 17, 2014 4:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
НИКОЛАЙ Т.



Регистриран на: 30 Юли 2012
Мнения: 711
Местожителство: РУСЕ

Мнение Отговорете с цитат
Яни сега ти виждам последния пост.Аз съм бил и на трите срещи до сега и се чудех,защо не съм се запознал лично с теб.Явно си наблягала на масата. HarHar Alcohol
Това разбира се е шега, да не се обидиш.Надявам се на следващата среща да се запозная и с теб най-после. Very Happy
Сря Сеп 17, 2014 5:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
НИКОЛАЙ Т. написа:
Яни сега ти виждам последния пост.Аз съм бил и на трите срещи до сега и се чудех,защо не съм се запознал лично с теб.Явно си наблягала на масата. HarHar Alcohol
Това разбира се е шега, да не се обидиш.Надявам се на следващата среща да се запозная и с теб най-после. Very Happy


Недей толкова иска се запознава с нея, че веднага ще ти връчи една баданарка и ще те засили в гората да мацаш по камъните. Няма отърване. Пък после яж и пии - от де сили Laughing
Сря Сеп 17, 2014 5:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 3 от 9

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov