ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Старопланинска сбирка на 11 октомври 2014г. на х.Узана.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Предишната тема
Следващата тема
Старопланинска сбирка на 11 октомври 2014г. на х.Узана.

Ще дойдете ли?
Да
0%
 0%  [ 0 ]
Разбира се
0%
 0%  [ 0 ]
Общо гласове : 0

Автор Съобщение
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
krasy написа:
Говориме за форумна среща, като възможните хижи са:

Свищиплаз, Паскал, Момина поляна, Вежен, Дерменка, Тъжа, Мазалат и Узана

На Свищиплаз не е много подходящо, хижаря е добряк ама не си дава много зор в зареждането на храна даже последните два пъти никаква, и никакъв алкохол, някоя друга бира.
А и от Пирдоп и Златица там си правят Съботните вечеринки, качват се до горе с мотори и джипки и става ОЛЕ-МАЛЕ Evil or Very Mad

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Сря Сеп 17, 2014 5:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
НИКОЛАЙ Т.



Регистриран на: 30 Юли 2012
Мнения: 711
Местожителство: РУСЕ

Мнение Отговорете с цитат
Димчо мен работата никога не ме е плашела,даже ще ми е приятно.На Орлово гнездо не дойдох само ,защото не намерих желаещ да пътува с мен.Сам не ми е оферта.Надявам се другия път да се включа. Very Happy

Пеца аз затова не харесвам хижи до които има път за коли за такива мероприятия.
Сря Сеп 17, 2014 6:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Нека да чуем и колегите от Карлово Very Happy
Сря Сеп 17, 2014 6:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Dimo Kolev написа:
НИКОЛАЙ Т. написа:
Яни сега ти виждам последния пост.Аз съм бил и на трите срещи до сега и се чудех,защо не съм се запознал лично с теб.Явно си наблягала на масата. HarHar Alcohol
Това разбира се е шега, да не се обидиш.Надявам се на следващата среща да се запозная и с теб най-после. Very Happy


Недей толкова иска се запознава с нея, че веднага ще ти връчи една баданарка и ще те засили в гората да мацаш по камъните. Няма отърване. Пък после яж и пии - от де сили Laughing


Николай, запознахме се на Козя стена, даже както си трябва, забравил си ме, то доста народ бяхме там Smile
На първата среща с почти никого не се запознах, щото ме беше срам Smile
Пак ще се запознаем, колко му е Very Happy

Димо, как не те е срам, я си помисли последния път кой на кого връчи спрея Laughing И едни баири, едни камъни, едни дерета... Laughing
Ей, ама как прехвърли всичко от болната глава на здравата, личи си, че си общувал с Главний Музовир Wink Laughing
Ама не се посрамих въпреки това, наблегнах и на масата, и на салатите, и на агнешкото, и динята не подминах Very Happy
За разлика от другите аз на тези срещи не ходя заради бъхтането и върховете, а заради хората и приказките в хижата и около нея. Каквото друго стане - бонус е Smile
Ама аз не съм и кой знае какъв планинар, знаем се тука, не съм от вчера във форума Rolling Eyes

Хайде, Тортоманин да каже за тая среща и Тихомир за форумната дати и да го мисля дали и как ще ходя Smile Датите са най-важното, за мястото може една анкета по-късно да пуснете, като искате демокрация Wink

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Сря Сеп 17, 2014 6:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
НИКОЛАЙ Т.



Регистриран на: 30 Юли 2012
Мнения: 711
Местожителство: РУСЕ

Мнение Отговорете с цитат
Извинявай Яница,наистина съм забравил.На следващата среща на която се засечем ще си изкупя греха с една дюлева ракия. Very Happy Alcohol
Сря Сеп 17, 2014 7:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
Поддържам мнението на Яница.
И още нещо?!За един прЕател питам:ако не съм любител на 'силовите' преходи,това поставя ли ме в положение на човек ,недостатъчно достоен за такава среща м-у СЪМИШЛЕНИЦИ?!....
И да!На тези срещи се ходи за масата.Не в ''онзи'смисъл,разбира се.Щото ,ако не беше така,щеше да е нещо като 100по 24,не среща!
Но,разбира се,винаги има варианти за всякакви интереси!



Croc

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Сря Сеп 17, 2014 7:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Irha



Регистриран на: 05 Окт 2013
Мнения: 243
Местожителство: БГ

Мнение Отговорете с цитат
То и на х.Вежен хижарите са като на х.Свищиплаз. Има и лимит за дървата за отопление.

Защо няма предложения за х.Васил Левски или за х.Амбарица?
Сря Сеп 17, 2014 7:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
НИКОЛАЙ Т.



Регистриран на: 30 Юли 2012
Мнения: 711
Местожителство: РУСЕ

Мнение Отговорете с цитат
Вили няма недостойни за тези срещи,просто повечето колеги гледат да съчетят полезното с приятното.Ясно е,че мненията ще са повече от участниците и затова са тези дискусии,за да може повече хора да се обединят около един общоприемлив вариянт. Very Happy Croc
Сря Сеп 17, 2014 7:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Сега се вижда колко подходяща би била х. Тъжа като хижа с много спални места, на добър кръстопът, Къдемлиите, Ботев...
Ако искате може се прижалим а Question
Като сме много хора може Чочката да се вземе в ръце за една нощ Laughing
А може и да се окаже, че като идем нямаме резервации и кой където иска там да спи Laughing

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Сря Сеп 17, 2014 7:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
peca написа:
Сега се вижда колко подходяща би била х. Тъжа като хижа с много спални места, на добър кръстопът, Къдемлиите, Ботев...
Ако искате може се прижалим а Question
Като сме много хора може Чочката да се вземе в ръце за една нощ Laughing
А може и да се окаже, че като идем нямаме резервации и кой където иска там да спи Laughing

Супер е!За всички е добре.Аз по пътя с кеф,даже няма да се напъна за шорт кътаSmileSmileSmile Останалите толкова варианти имат!
Хайде! Razz Razz Razz

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Сря Сеп 17, 2014 8:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Каква е разликата м/у голямата сбирка и форумна среща?

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Сря Сеп 17, 2014 8:12 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Живота



Регистриран на: 06 Окт 2011
Мнения: 275

Мнение Отговорете с цитат
krasy написа:
Нека да чуем и колегите от Карлово Very Happy


Тихомир е с друга месторабота и въобще дали има време да пише или да се занимава с организационна дейност,в смисъл ако става въпрос за Левски.
Иначе аз подкрепям Амбарица.
Сря Сеп 17, 2014 8:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Balkandjiq



Регистриран на: 19 Ное 2009
Мнения: 582

Мнение Отговорете с цитат
На Амбарица вече беше,на Левски-също.Но като цяло Левски би бил по-удачен вариант,а и сме били там по-отдавна.
Мисля че идеята за Добрила също не е лоша.За който му се ходи-ходи,за който е по-трудноподвижен-има лифт.Места има бол.Висока хижа,удобен подстъп за доста места.Единственото лошо е че трябва да стиснете зъби и да си затворите очите за лютите цени на Чавдар войвода.Нощувка-15лв.,бира-под 2,50лв. няма,в хотелските стаи-35 и 50лв.Иначе е чисто,подредено,за ядене има от пиле-мляко и прясно и кисело.

_________________
Планини има много,но Балкана е само един!

http://hubavetz.com/
Сря Сеп 17, 2014 9:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Irha



Регистриран на: 05 Окт 2013
Мнения: 243
Местожителство: БГ

Мнение Отговорете с цитат
х.Добрила е с капацитет 50места. Вярно е, че има и хотел до нея ала цените в него са други.
Сря Сеп 17, 2014 10:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Balkandjiq сори, ама ми е чудно как все още имаш очи да се обаждаш след резила от предните две сбирки? Smile Всички разбрахме, че си само по големите приказки и толкова. А кой изпи анасонлийката? ( и ехото отговаряше: Балканджия-ааа, Балканджия-аа)
Сря Сеп 17, 2014 10:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Срещи и уговорки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 4 от 9

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov