ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Срещи с мечки
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Предишната тема
Следващата тема
Срещи с мечки
Автор Съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Срещи с мечки Отговорете с цитат
Цитат:
Мечките в Стара планина са загубили страх от хората.
......

Не разбрах това край коя хижа и по коя пътека е? Question

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пон Сеп 22, 2014 6:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
''...само на 1800 м от Добрила...''
Evil or Very Mad

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Пон Сеп 22, 2014 6:31 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Това в началото на боровата гора ли се пада.
П.П За пореден път се убеждавам, че сам човек работа в планината няма. Laughing

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Пон Сеп 22, 2014 7:28 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
peca написа:
Това в началото на боровата гора ли се пада.
П.П За пореден път се убеждавам, че сам човек работа в планината няма. Laughing

Точно в боровата гора.
Половин час преди да стигна.
Мислех да хапна в Добрила и да продължа, ама не стана и се върнах.

Да там определено си е мечкарски район.
Иво извадил си късмет с някоя сита мечка. Laughing Laughing
П.П. По- добре гладна мечка отколкото разгонена Laughing Laughing

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Пон Сеп 22, 2014 8:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
peca написа:
ZCEZBPM написа:
peca написа:
Това в началото на боровата гора ли се пада.
П.П За пореден път се убеждавам, че сам човек работа в планината няма. Laughing

Точно в боровата гора.
Половин час преди да стигна.
Мислех да хапна в Добрила и да продължа, ама не стана и се върнах.

Да там определено си е мечкарски район.
Иво извадил си късмет с някоя сита мечка. Laughing Laughing
П.П. По- добре гладна мечка отколкото разгонена Laughing Laughing


Един колежка от службата дето знае че ходя по горите като ме види почва да ме гаври.
Обяснява ми как като ме срещне мечката ще ми кажела:
Към уид ми май литъл Теди беър. Към уид ми май секс той.Smile
Аз пък и обяснявам, че тази мечка ще ми носи доживот мед.Smile

С това "Един колежка" другия път си вземи цигулката и мечката хоро може да заиграе Laughing Laughing Laughing

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Пон Сеп 22, 2014 9:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
Фройд SmileSmile

"Ко речи" Laughing Laughing Laughing Laughing
Казах го с усмивка и се надявам да не се сърдиш.
П.П. Нямам навика да поправям хората, просто разговора за мечка и това "Един колежка"
няка си ми напомниха за циганите с цигулките и танцуващите мечки
П.П. Няма да спамя повече темата, че да не ядосам модератора Off Topic Lam

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Пон Сеп 22, 2014 9:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Todor



Регистриран на: 03 Юни 2009
Мнения: 1161

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
Мечките в Стара планина са загубили страх от хората.

.......
Ирония на съдбата ще е че само преди няколко дена си продадох спрея за мечки, който и без това не съм носил, да не ми тежи, но все пак егати и номера дето ми погоди тоя отгоре.

.....


Тц, тц, тц! Wink Случва се бе Smile
Еклисиаст 9:11 "Отново погледнах и видях под слънцето, че бързите не печелят надбягването, нито силните — битката, нито мъдрите — хляба, нито разумните — богатството, нито онези, които имат познание — благоволението, защото времето и непредвиденият случай сполитат всички тях."
Вто Сеп 23, 2014 10:41 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:

Ирония на съдбата ще е че само преди няколко дена си продадох спрея за мечки, който и без това не съм носил, да не ми тежи, но все пак егати и номера дето ми погоди тоя отгоре.


Имам и аз един неотварян и неносен, да взема да ти го подаря, ако не му е изтекъл срока на годност Laughing
за протокола - меца не съм виждала, само някакви безобидни животни срещам.

_________________
www.summitsweb.com
Вто Сеп 23, 2014 11:41 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:


meco puh Снимането беше последното нещо, което можеше да ми дойде на ум .Smile


Да, няма спор, щеше да стане чудесна снимка. Мечките със сигурност не ядат фотоапарати(това е за твоята колежка). Wink

Аз не виждам в случая как щеше да ти помогне спрея. Тя не те напада, нито те заплашва. Няма какво да правиш освен да се връщаш. Ако искаше да те бори, сега нямаше да се кодошим с теб. Да видим аз какво ще правя като ме срещне, защото през лятото минавах по долния път към Незабравка сам, само на 100 м от мястото. А там е още по-пусто. Пък и имам планове за Курудере, от там на юг...

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Вто Сеп 23, 2014 11:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Пчелата Жужа



Регистриран на: 29 Окт 2013
Мнения: 837

Мнение Отговорете с цитат
Мечка паникьоса карловски квартал, разруши кошери

http://www.blitz.bg/news/article/292195
Вто Сеп 23, 2014 11:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Balkandjiq



Регистриран на: 19 Ное 2009
Мнения: 582

Мнение Отговорете с цитат
Ружа 62г. написа:

http://www.blitz.bg/news/article/292195
Не се разхождайте в „Сушица“, предупреждават местните

Shocked Shocked Shocked Shocked
Само за сведение-Сушица си е квартал в който си живеят бая хора и в момента.При това-немалък квартал.Дано не дочуят отнякъде Бойко или Бареков че ще дойдат с хеликоптери да ги евакуират...
"Журналистиката стане ли ялова, ражда ежедневно сензации."
Радой Ралин

P.S.На тоя сайт попадам за сефте но определено прави впечатление с типичния изказ на пишман-журналистите из него.Явно повечето селски простакеси вече работят по вестниците вместо да са на полагащото им се място да ринат на кравите по ТКЗСтата...То затова и ще ядем телешко от Бразилия.
За гениалната тематика на статиите във въпросната "медия" да не говорим:
Цитат:
Пиян чука с пениса си по прозореца на старица, тя го бие с бастун.По перваза на прозореца в бурканчета от кисело мляко старицата била насадила цветя и подправки, но пенисът на нападателя се показвал през тях.

Митьо Пищова,високоинтелектуални случки от вип брадър с някаква курветина,описание на тежки мелодраматични сцени от живота на три фолк-певици(eдната от които-Азис),Филип Киркоров си показал бельото....
Въобще-от въпросната "медия" струи на интелект та пушек се вдига...
Накъде отива тази държава ебаси,щом това са ни средствата за масова информация!?Явно сериозно сме изтървали нещата.Не ми остава нищо друго освен да поздравя с подходяща песен за случая-
http://vbox7.com/play:f4c9265c0c
Учете я...Скоро може и химн да ни стане!

_________________
Планини има много,но Балкана е само един!

http://hubavetz.com/
Вто Сеп 23, 2014 11:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Balkandjiq



Регистриран на: 19 Ное 2009
Мнения: 582

Мнение Отговорете с цитат
Малии,на кво попаднах.
http://www.blitz.bg/news/article/292165
Цитат:
Кокосовите палми във Варна вещаят сурова зима
Южните дървета на плажа дадоха плод и уплашиха старите варненци

Само за сведение-и палмите и плодовете им са изкуствени(пластмасови).Тоя сайт верно е най-олигофренското място в интернет на което съм попадал.

_________________
Планини има много,но Балкана е само един!

http://hubavetz.com/
Сря Сеп 24, 2014 8:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Мунчо



Регистриран на: 24 Юли 2014
Мнения: 29
Местожителство: Столицата на хумора... хъ-хъ...

Мнение Отговорете с цитат
Balkandjiq написа:
...
Цитат:
Пиян чука с пениса си по прозореца на старица, тя го бие с бастун.По перваза на прозореца в бурканчета от кисело мляко старицата била насадила цветя и подправки, но пенисът на нападателя се показвал през тях.

Митьо Пищова,високоинтелектуални случки от вип брадър с някаква курветина,описание на тежки мелодраматични сцени от живота на три фолк-певици(eдната от които-Азис),Филип Киркоров си показал бельото....
Въобще-от въпросната "медия" струи на интелект та пушек се вдига...
...


Мисля, че открих съвършеното сутрешно четиво... Laughing Laughing Laughing

_________________
"Това се казва дърво, мама му стара - посадиш си го пред замъка и после 1500 години ти пази сянка..." Дънкан Маклауд относно Байкушевата мура
Сря Сеп 24, 2014 8:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Balkandjiq



Регистриран на: 19 Ное 2009
Мнения: 582

Мнение Отговорете с цитат
Да,ако го е хванало човек запек е перфектно...


P.S.Абе човек,как си го представяш да те нападне мечка в Стара Планина??Това не са нито Родопите,нито американските планини.Вероятността в Ст.Планина да те нападне мечка е точно нулева.Това е диво животно,страх си имат и вярвай ми-огромен от човека и си знаят мястото и особено че пътеката НЕ е тяхна територия.Дори и да минат някога по нея,дори и това че е седяла там е по някакви нейни си,мечешки причини.Не щото те е чакала,щото е нямала страх от хора и т.н.Имаше едно мече дето слизаше до карловските вили,дори и то дето нещо изобщо не беше в час с чувството за самосъхранение,та дори и то-който го е виждал по пътеката-от всеки е избягало с бясна скорост.
Ние зорлем сме седели през 90те години на вървище,два часа през нощта мина и заобиколи на 200метра встрани.Добре че имаше едно стадо крави,което се юрна да бяга иначе нямаше и да я разберем че минава.
Мечки съм виждал доста пъти.В интерес на истината-след 97ма година-нито веднъж....

_________________
Планини има много,но Балкана е само един!

http://hubavetz.com/
Сря Сеп 24, 2014 9:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
rodo



Регистриран на: 16 Мар 2014
Мнения: 19

Мнение Отговорете с цитат
Balkandjiq написа:

P.S.Абе човек,как си го представяш да те нападне мечка в Стара Планина??Това не са нито Родопите,нито американските планини.Вероятността в Ст.Планина да те нападне мечка е точно нулева.


Никога не казвай никога. Това дето го думаш е при условие,че мечката е в добро психическо и физическо здраве. Ама понякога не са,пищисват се и ако станем на кълбо,не сме им в категорията разбираш ли. Така един пресен пример от американскиОТ щат Ню Джързи - последният убит от мечка човек преди неделя е бил преди 150 години. И както се разбра от предното изречение вторият беше в неделя - http://www.foxnews.com/us/2014/09/23/rutgers-student-believed-killed-by-new-jersey-first-fatal-bear-attack-in-150/ .
Сря Сеп 24, 2014 9:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Обща дискусия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov