ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Беласица от Тумба до Конгур
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Предишната тема
Следващата тема
Беласица от Тумба до Конгур
Автор Съобщение
excalibur



Регистриран на: 30 Юли 2009
Мнения: 681
Местожителство: гр.София

Мнение Отговорете с цитат
a.cvetkov написа:
По принцип обичам да си изляза с колелото от дома и да се прибера с колелото дома. Живея много близо до пътя които тръгва за х.Беласица. Тръгнах си от дома и единсжено съм бутал по местата където пътя е много гаден и рискуваш да паднеш. Почивки почти не правя или почивката ми е бутане 100 м да ми почине задника, че по тия камъни ми беше станал червен. Sad Не е проблем да го направиш за един ден, но има участък където трябва да минеш по пътека ако искаш да се качиш до Тумба.Там ще ти е тръдно дори и да буташ защото е обрасла. До разклона за щаба няма проблем да стигнеш с колело, но след това по-добре пеша. Добре е ако го правиш този преход да се подготвиш. Аз миналата година почти всяка вечер съм се качвал поне до х.Беласица, а и доста често до заслона на розова поляна. Предопреждавам че пътя поне в 50% е къманак. Ако си с амортесьорна рамка добре ама ако не дупе да ти е здраво!!! Храна задължително, вода има до Демир капия и после точно преди в. Лозен, но последната пресъхва. Следващия ми маршрут е Петрич - в. Ореляк Петрич, само че там може и с преспиване на Папазчайр. Успех на всички ентосиасти.


Къщата на половинката е близо до стадиона в Петрич на кметската велоалея Very Happy . Знам само, че билото без да спиш горе може да се мина за един ден само с колело...Като се качвахме до вр. Конгур и Радомир видях, че подбилния става за колело и има доста пътища за джиповете...Но това за камънака си е притеснително. От Черни връх като слизахме по пътя за джиповете си друсаше яко по трошляка... Wink Вариант е до хижа Конгур с джип да се качим с колелетата, което се прави ежедневно от петричани. Че и по билото видях Фолксваген - Пасат 2....
Вто Юни 23, 2015 11:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Всички останали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov