ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
СоциализъмЪТ с човешко лице

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
СоциализъмЪТ с човешко лице
Автор Съобщение
Todor



Регистриран на: 03 Юни 2009
Мнения: 1161

Мнение СоциализъмЪТ с човешко лице Отговорете с цитат
Много ми е интересно, дали някой партиен другар е отнесъл наказание за този гаф?



Бива ли да се сгреши името на Вожда и Учителя! Ами то това си е направо проамериканска провокация! А в същото време той спокойно си е лежал в мавзолея.... Кощунство! Направо вредителство и контрареволюция!
Пон Окт 13, 2014 8:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1497
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Най-вероятно не. Висшите партийни другари не ходеха по високото. Е, с малки изключения, Добри Джуров, както казват, бил турист.
Не съм отбелязал табелата, когато бях на върха. Обикновено игнорирам подобни "артефакти". Не съм ходил на Малка Мусала, казвали са ми, че там е отрупано с такива табели.
Пон Окт 13, 2014 9:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Andro



Регистриран на: 18 Май 2013
Мнения: 101

Мнение Отговорете с цитат
Тази табелка може да е стара, но си личи, че някой я е подновявал. Винтчетата за кръстата и квадратна отверка не са от епохата на табелката.
На такива простотии не обръщам внимание.

Веднъж обаче вървейки между хижа Рибни езера и Хижа Грънчар гледам в основата на един кол залепена малка бяла мраморна плоча. Калта от пороите почити я беше покрила и над земята стърчаха само няколко сантиметра.
Разхрових наоколо и излезна текст, че през това място е минала четата на Пейо Яворов през 1903г.
Вто Окт 28, 2014 9:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
аngel



Регистриран на: 02 Юни 2015
Мнения: 1935

Мнение Отговорете с цитат
Яворовата плоча и аз съм я виждал. Тя е след събирането на голямата чета в Самоков и преминаватего й в македонската област на България. По спомен, мястото беше на главното било,над Вапските езера.
Пет Юли 24, 2015 6:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov