ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
ЗИМАТА И ОБУВКИТЕ

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
ЗИМАТА И ОБУВКИТЕ
Автор Съобщение
pepyZX5



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 59
Местожителство: SOFIA

Мнение ЗИМАТА И ОБУВКИТЕ Отговорете с цитат
http://www.ekipirovka.com/index.php?p=8&pid=1045 стават ли за наште планини
Съб Яну 17, 2009 7:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
За ставане стават, но от тоя магазин - Екипировка - не бих ти препоръчал да пазаруваш. На мен не ми уважиха гаранция за течащи обувки наскоро. При тест в леген с вода лявата подгизва, а дясната се пълни догоре само за 10-на минути потаяпне. Това го установих на 2-тото ходене. От Екипировка ми излязоха с идиотския номер, че понеже не съм ги мазал с импрегнатор след третия месец - затова се пълнили ... Некоректни са определено ... Sad

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Пон Яну 19, 2009 10:14 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
didipav



Регистриран на: 05 Сеп 2008
Мнения: 49
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Аз също не съм доволна от този сайт,поръчах си някой неща(не обувки,разбира се)но ме прецакаха.За магазина незнам т.к.не съм от София.
Вто Яну 20, 2009 10:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepyZX5



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 59
Местожителство: SOFIA

Мнение . Отговорете с цитат
Мерси за отговора. И ви моля ако можете да ми препоръчате някакви други обувки за зимата.
Чет Яну 22, 2009 11:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
Bestard пробвай, имат доста модели. По-специално бих ти препоръчал модела TopMountain с вътрешен чорап.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Чет Яну 22, 2009 11:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov