ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Пухенки. Избор.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Пухенки. Избор.
Автор Съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Аз си изказах личното мнение. Не е задължително да се съобразиш с нещо. Може и да съм по-зиморничев от Фена.
Абе ако се засечем на Козя стена ще го видиш.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Сря Сеп 30, 2015 9:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
dobrifin написа:
peca написа:
Аз верно съм забравил да сложа линк Laughing Laughing Laughing
http://www.decathlon.bg/mazka-puhenka-za-prehodi-forclaz-700-xx-light-quechua-sinya-id_8317908.html
Точно за Декатлонските става въпрос по това какво е написал Фена си мисля, че за нашите планини ще ми свърши работа за хижите и за ходене през зимата.

Ма нещо гледам нямат наличност ...

Сега за Зимата ще заредят, миналата Зима ги гледах 3м. и се чудех Laughing
Но тази най-вероятно ще взема за 100лв. 250гр яке мисля си е ок. все пак да не забравяме, че с термо бельо и полар може да се носи

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Сря Сеп 30, 2015 9:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Дидогена си е зиморничав, знам го аз него как трепери като монголски сирак зимата
Чет Окт 01, 2015 11:16 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivailo.hr



Регистриран на: 22 Мар 2010
Мнения: 1355
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Koba написа:

............................................
За няколко обличания на пухенката по време на преход и потене и ще трябва да вземаш мерки да възстановяваш качествата на пуха.Не ти трябват такива главоболия. Нямам идея защо рекламират тази пухенка за ходене по нашите планини като не е много рационално да се ходи с нещо такова особено по баира. Хайде , по надолнището може да се наметнеш.


Какво ти ходене, какво ти нанадолнище... Купих си една тънка пухенка на Кечуа от Аутсайдер (втора ръка), ей така, щото беше без пари. Все пак моделът е от тези с шевове на кутийки, за да не се разпилява пуха вътре на топки насам натам. Миналата зима само я наметнах върху уиндстопера, с който ходя, и след десетина минути се беше просмукала с пот и беше станала на ватенка... Laughing Тя пък точно по мен, та не може и под нея да облечеш сухо яке, та да не поеме влагата... Смях... Ама все пак за по-студено през лятото или за есен ще има някакво приложение за край огъня, та и да хвръкне искра, да не ме е яд после... Laughing Laughing
Пет Окт 02, 2015 10:46 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
Съгласен с Ивайло-пухенката - за статични занимания-за ходене -един прима-лофт!
Пон Окт 05, 2015 10:34 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Точно това ми е идеята като съм в студена хижа или се спре за почивка да се облича направо върху полара, може да се ползва и за спане ако е много студено в хижата с него в чувала и готово.
Иначе за ходене си имам и полари и уиндстопери, и яке само мембрана зависи как са условията и избирам.
Както казах по горе привлечен съм от идеята да имам топла дреха която тежи 250-350гр. под ръка.
От друга страна не е ясно колко ще я ползвам и за това не ми се дават 300-400лв. а и за Пловдив за зимно яке ще си е ок., ако не ми се понрави за планината.
Решил съм го и исках само да питам като качество как е, щом Фена казва, че е ок само да заредят и ще си я взема.

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Пон Окт 05, 2015 9:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Да като качество на изработка е добро. Абе като ти е мера взимай. Изхода спомена за усещането ми за студ.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Пон Окт 05, 2015 10:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
peca написа:
Аз верно съм забравил да сложа линк Laughing Laughing Laughing
http://www.decathlon.bg/mazka-puhenka-za-prehodi-forclaz-700-xx-light-quechua-sinya-id_8317908.html
Точно за Декатлонските става въпрос по това какво е написал Фена си мисля, че за нашите планини ще ми свърши работа за хижите и за ходене през зимата.

Май няма да ни огрее скоро Mad Писах им на Декатлон , ето и отговора:
За съжаление, този модел е напълно изчерпан при нас и в нашите складове в Европа и няма как да го поръчаме за момента.
Вто Окт 20, 2015 4:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DHG



Регистриран на: 23 Юли 2012
Мнения: 433
Местожителство: Кюстендил

Мнение Отговорете с цитат
Дайте идея за хубава пухенка за 400 +/- 50 лева.
Чет Мар 17, 2016 9:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
DHG написа:
Дайте идея за хубава пухенка за 400 +/- 50 лева.

http://www.milolab.com/article?id=3370&ctxid=1636&lang=bg
Чет Мар 17, 2016 9:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DHG



Регистриран на: 23 Юли 2012
Мнения: 433
Местожителство: Кюстендил

Мнение Отговорете с цитат
Викаш, не си заслужава да си давам парите за "западни" марки?
Чет Мар 17, 2016 9:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
Е , ако имаш двойно повече пари за Норт фейс , Патагония , Мамут и др. си заслужава , но за Милото чувам много добри отзиви , пък и си е нашенско Wink
Чет Мар 17, 2016 9:48 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Митак



Регистриран на: 04 Мар 2014
Мнения: 566

Мнение Отговорете с цитат
Ми те, "западните" марки обикновено са шити в далечния изток. От българското Мило имам няколко неща и съм доволен.
Чет Мар 17, 2016 9:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
Гледам в "Алпи" има добри неща на "MILLET" , а те са водещи в бранша , та може да ги поразгледаш и тях .
Чет Мар 17, 2016 10:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3039

Мнение Отговорете с цитат
dobrifin написа:
Е , ако имаш двойно повече пари за Норт фейс , Патагония , Мамут и др. си заслужава , но за Милото чувам много добри отзиви , пък и си е нашенско Wink

Веселина прави отлични пухенки, аз съм доволен от тях и също препоръчвам Мило.
Това преди време беше най - тежкия им модел, а не струваше кой знае колко пари:

Пет Мар 18, 2016 11:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 3 от 7

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov