ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Пухенки. Избор.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Пухенки. Избор.
Автор Съобщение
fena73



Регистриран на: 16 Окт 2011
Мнения: 1930
Местожителство: Ст.Загора

Мнение Отговорете с цитат
Twoo написа:
Пробвах въпросната пухенка на около -5 рано сутринта в града с една памучна тениска и заврях. Явно ще върши работа.
След като пробвах обстойно и леката пухенка (300гр). Мога спокойно да кажа че съм фен на пуха.

Честито и от мен!
Само да не се разочароваш от пуха ако решиш да ходиш с него(особено да качваш 1000-1500м)-всичко е мокро по теб-включително и пуха...така че почети малко за предимствата и недостатъците на пуха и синтетичните му алтернативи...
Успех и безаварийна по баирите! Wink
Нед Дек 15, 2019 10:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Twoo



Регистриран на: 25 Юни 2018
Мнения: 311

Мнение Отговорете с цитат
Изчетох целия раздел още преди няколко години. Very Happy Взех си и PrimaLoft яке което пасва отлично под мембраните които имам и за мое учудване прималофта не иска да пуска вода през него. Четох гледах но не вярвах, че е така. Е мокрих го и си остана сухо отдолу. Иначе ще си ходя както преди Термо бельо, полар и ветровка или мембрана. Пък пуха за почивките. Принципно все ми е жега като съм в движение, та не вярвам да обикалям чак толкова навлечен. Жена ми от друга страна обича да и е топло, не се поти като мен и спокойно си ходи с лека пухенка под мембраната от няколко години и не е имала проблеми.
Пон Дек 16, 2019 9:39 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Страница 7 от 7

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov