ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Има подарък за празниците от OFRM - безплатна карта

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Литература, карти, GPS ресурси Предишната тема
Следващата тема
Има подарък за празниците от OFRM - безплатна карта
Автор Съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Има подарък за празниците от OFRM - безплатна карта Отговорете с цитат
Ето и как става:

Уважаеми потребители и драги приятели,

Имаме удоволствието да уведомим всички потребители на навигационни уреди GARMIN, които нямат карта OFRM на своите уреди или абонаментът за обновления към техните карти OFRM е изтекъл, че до 31.12.2014 включително им предоставяме възможност да получат безплатно карта OFRM като подарък за предстоящите празници!

КАК ДА ВЗЕМЕТЕ БЕЗПЛАТНО КАРТА OFRМ

За да вземете безплатно карта OFRM като подарък за Вашия Garmin GPS, моля посетете нашия уебсайт www.karta.bg и влезте във Вашия потребителски профил от ''Вход'' в горния десен ъгъл на екрана, а ако още не сте създали Ваш профил, кликнете върху ''Създай профил'' в горния десен ъгъл на страницата и попълнете необходимите данни.

След успешно влизане (или създаване на профил), сайтът ще Ви прехвърли на страница ''Поддръжка''. Кликнете върху бутона ''Купи картов продукт'', който се намира над секция ''Моите лицензи''. На страницата за покупка под наличните платени разновидности на картата ще видите и карта OFRM на нулева цена. Кликнете върху бутона ''Вземи'', който се намира срещу картата на нулева цена. На следващия екран е необходимо да въведете Unit ID и модела на Вашия уред. Unit ID е 10-цифрен номер, който за моделите от сериите nuvi можете да откриете като включите Вашия уред и от главния екран влезете в ''Настройки'' > ''Система'' > ''За системата'' (ако използвате модел от друга серия, моля консултирайте се с ръководството за употреба на уреда как да откриете неговия Unit ID номер). След като сте въвели Unit ID и модела на уреда, остава само да попълните валидационния код в предвиденото за това поле и да натиснете бутона ''Продължи'', за да активирате безплатната карта към Вашия потребителски профил. След това можете да свалите картата чрез бутона ''Свали/Download'', който се намира срещу новия лиценз в секция ''Моите лицензи'' на страница ''Поддръжка''.

На страница ''Поддръжка'' са поместени и връзки към ръководството за употреба на карта OFRM Geotrade на български и английски език. В него ще намерите подробни описания как да търсите адреси, градове, квартали, блокове и обекти (POI). Препоръчваме Ви да отделите време и да се запознаете с ръководството за употреба, за да можете да използвате пълноценно всички възможности на картата.

"Сайнед ООД" Ви пожелава весели коледни и новогодишни празници, както и много здраве, радост и успехи през новата 2015 година!

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Съб Дек 20, 2014 11:00 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гунди



Регистриран на: 07 Юни 2012
Мнения: 300
Местожителство: Стара Загора

Мнение Отговорете с цитат
Аз се възползвах от инфото ма Дидо!Безплатна карта за 1г.Благодаря,Дидо!Жив и здрав!Весели празници! Very Happy Croc

_________________
Audaces fortuna iuvat!
Опознай Родината за да я обикнеш
Съб Дек 20, 2014 1:15 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Снощи го подкарах и аз, благодаря на хората от ОФРМ за подаръка.
Доколкото разбирам, това е еднократен лиценз без възможност за обновяване - т.е. получавате последната версия 2014Q4.

Да питам ползващите тази карта - при мен (60 CSX) линиите изглеждат доста недодялано, докато примерно на Ведриновия Етрекс 30 е доста по-различен изгледа.
Също има някои странни пречертавания - примерно в София полигоните на сградите са някакси двойни - сив и припокриващ го жълт полигон.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy

Последната промяна е направена от dido на Съб Дек 20, 2014 2:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Съб Дек 20, 2014 1:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Още не съм тествал тази версия. Предната ми беше 2013 Q2. Там като изключим някой неточности в картата имаше чести грешки в рутирането.
Да, подаръка е едно обновяване с последната версия.
Гунди, нали не си свалил City варианта?

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Съб Дек 20, 2014 1:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гунди



Регистриран на: 07 Юни 2012
Мнения: 300
Местожителство: Стара Загора

Мнение Отговорете с цитат
Ей,мамка му,аз като пълен аджамия наистина съм свалил сити варианта!Как да сваля планинарския ,бе ?

_________________
Audaces fortuna iuvat!
Опознай Родината за да я обикнеш
Съб Дек 20, 2014 1:57 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Ми TOPO LAT/CYR сваляш.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Съб Дек 20, 2014 2:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Гунди



Регистриран на: 07 Юни 2012
Мнения: 300
Местожителство: Стара Загора

Мнение Отговорете с цитат
Ааа,ясно,сега вече разбрах-излязоха символите(посъкратени),които dido ми посочи и маркирах тях! Стана работата! Clap Благодаря ви,за помощта!Приятен ден на всички!

_________________
Audaces fortuna iuvat!
Опознай Родината за да я обикнеш
Съб Дек 20, 2014 3:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Що тъй познавам? Rolling Eyes

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Съб Дек 20, 2014 4:03 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
И аз си я изтеглих, не че тази на БГМ не ми е предостатъчна и си ползвам нея, но ей така за любопитство.

Сега ако ме светне някой, как да си я пусна на PC-то и да я разгледам с MapSource ще е връхтъ, че на ГПС много дребно Smile
Съб Дек 20, 2014 10:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Мисля, че през Мапсорс не става. Пробвай да я разгледаш през Basecamp. За подровности специалистите, аз го правя на магия. Както всичко по темата. Надявам се да не е за дълго.

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Съб Дек 20, 2014 10:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Тука пише разни работи, на който му се занимава:

http://www.cintaabadi.com/attachments/050_Tutorial_Install_Map_For_MapSource.pdf

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Нед Дек 21, 2014 12:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
НИКОЛАЙ Т.



Регистриран на: 30 Юли 2012
Мнения: 711
Местожителство: РУСЕ

Мнение Отговорете с цитат
И аз благодаря на екипа на OFRM за подаръка.Дойде ми добре,защото абонамента ми изтече преди почти две години и трудно намирам актуални отключени варианти.Аз ползвам и двете карти,защото и двете имат и добри и лоши страни,но тази на ORFM ми е по-удобна когато се движа без пътека заради сенчестия контур.Тя дава много по-добра представа за терена.Не знам в коя къде има грешки,но до сега не съм имал проблем в ориентирането.Благодаря и на екипа на БГМ за самоотвержения труд който полагат за да има безплатна и точна карта за всички нас. Respect Croc
Нед Дек 21, 2014 12:56 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Irha



Регистриран на: 05 Окт 2013
Мнения: 243
Местожителство: БГ

Мнение Отговорете с цитат
Жив и здрав да бъде г-н Събин Коларов !

Нека Успеха и Радостта бъдат с него!
Нед Дек 21, 2014 3:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5783
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
dido написа:
Да питам ползващите тази карта - при мен (60 CSX) линиите изглеждат доста недодялано, докато примерно на Ведриновия Етрекс 30 е доста по-различен изгледа.
Също има някои странни пречертавания - примерно в София полигоните на сградите са някакси двойни - сив и припокриващ го жълт полигон.

Ето как изглежда част от картата на eTrex30 и 60CSx:




Нед Дек 21, 2014 5:50 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Литература, карти, GPS ресурси Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov