ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
До Мусала
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Предишната тема
Следващата тема
До Мусала
Автор Съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
6-8 часа е много за до хижата. Ние с ужасно мотане и стотина спирания за снимки + хапване на Маркуджиците го взехме за 4 часа и половина Боровец-х.Мусала. Виж до върха са си толкова.
Чет Фев 12, 2009 12:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
StarDriver



Регистриран на: 02 Фев 2009
Мнения: 20
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Е аз говорех от Боровец до вр. Мусала средно 6-8 часа.

(в хижата 1 леща е 5лв грррррр. чай 3лв - цените са колосални )
Чет Фев 12, 2009 2:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
albena :-)



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 700

Мнение Отговорете с цитат
StarDriver написа:
Е аз говорех от Боровец до вр. Мусала средно 6-8 часа.

(в хижата 1 леща е 5лв грррррр. чай 3лв - цените са колосални )


цените са като за ленени покривки и порцеланови панички Laughing

благодаря Ви много за инфото Very Happy
Чет Фев 12, 2009 2:21 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
StarDriver



Регистриран на: 02 Фев 2009
Мнения: 20
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
albena Smile написа:
StarDriver написа:
Е аз говорех от Боровец до вр. Мусала средно 6-8 часа.
(в хижата 1 леща е 5лв грррррр. чай 3лв - цените са колосални )

цените са като за ленени покривки и порцеланови панички Laughing
благодаря Ви много за инфото Very Happy

Провери времето как ще е и не се хвърляйте в излишни приключения.

Весело изкарване Very Happy
Чет Фев 12, 2009 2:38 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
albena :-)



Регистриран на: 16 Яну 2009
Мнения: 700

Мнение Отговорете с цитат
StarDriver написа:

Провери времето как ще е и не се хвърляйте в излишни приключения.

Весело изкарване Very Happy


благодаря
подобно Smile
Чет Фев 12, 2009 4:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
paco9806



Регистриран на: 02 Фев 2009
Мнения: 4
Местожителство: софия

Мнение здр Отговорете с цитат
еее наи после съмишленици писна ми да ходя попланините все с едни исъщи хора РАДВАМ СЕ 4Е ОТКРИХ ТОЗИ ФОРУМ

_________________
Обичам природата пътуванията. Живея в София изатова се старая да излизам винаги изън града когато мога през уикенда.Не сам намерил много желаещи за сега за екскурзионни летувания и походи но и от скоро съм почнал да се регистрирам в такива саитове.не ка ми пише всеки който има желание за екскурзии из красивата ни природа. Колкото повече толкова по весело!
Съб Фев 14, 2009 3:59 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
карлсон



Регистриран на: 16 Фев 2009
Мнения: 2

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте на всички, особено на тези който на скоро са били на хижа Мусала. Аз днес слязох от горе и скоро пак ще се кача. Помагах на мойте приятели от хижата така, че сигурно сме се видяли с някой от вас. Исках само да коментирам, че цените наистина са малко странни за хижа, но не ние сме хората който ги определяме, и те са такива на база цените за курорт като Боровец. Ние сме тези който ви обслужихме и се надявам, че сме го направили добре. Ако имате критики и забележки ще се радвам да ги споделим тук и да си помогнем взаимно. Надявам се скоро пак да се видим Very Happy
Пон Фев 16, 2009 1:10 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
StarDriver



Регистриран на: 02 Фев 2009
Мнения: 20
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
карлсон написа:
Здравейте на всички, особено на тези който на скоро са били на хижа Мусала. Аз днес слязох от горе и скоро пак ще се кача. Помагах на мойте приятели от хижата така, че сигурно сме се видяли с някой от вас. Исках само да коментирам, че цените наистина са малко странни за хижа, но не ние сме хората който ги определяме, и те са такива на база цените за курорт като Боровец. Ние сме тези който ви обслужихме и се надявам, че сме го направили добре. Ако имате критики и забележки ще се радвам да ги споделим тук и да си помогнем взаимно. Надявам се скоро пак да се видим Very Happy

Кое може да му е лошо но обслужването тип "самообслужване" - аз ти давам 5,60лв, ти ми даваш леща + 3 филии хляб и си стискаме ръцете, да доволен съм като цяло...просто знам, че и да умра от глад там няма да ям повече (освен собствена храна ест.)... бих оправдал цените ако мястото беше труднодостъпно...но до вашата хижа се стига с моторна шейна за минути от Боровец. Дори горе на заслона цените са по-евтини....тц тц.
Пон Фев 16, 2009 3:24 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Niksi



Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 562
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
Исках само да коментирам, че цените наистина са малко странни за хижа, но не ние сме хората който ги определяме, и те са такива на база цените за курорт като Боровец.


Ама че глупост...и наглост... Mad

Просто не ми се коментира...Всеки да си прави изводите

_________________
Планинското притегляне е обратно на земното - нагоре, а не надолу.
Вто Фев 17, 2009 12:27 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Хората, които са горе на хижата не са новите арендатори. Те работят там. Не знам кой всъщност я е взел, цените наистина са безумни, но не се нахвърляйте върху Галя, Оги или който още ходи да помага горе. Не те са хората, сложили цените Wink
Вто Фев 17, 2009 1:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
slavei



Регистриран на: 07 Авг 2007
Мнения: 261

Мнение Отговорете с цитат
Gamina написа:
Хората, които са горе на хижата не са новите арендатори. Те работят там. Не знам кой всъщност я е взел, цените наистина са безумни, но не се нахвърляйте върху Галя, Оги или който още ходи да помага горе. Не те са хората, сложили цените Wink


Ако арендатора е същия от миналата година бих посъветвал да не се нахвърлят и на него, че е малко нервен човек и ходи въоръжен.
Вто Фев 17, 2009 4:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
карлсон



Регистриран на: 16 Фев 2009
Мнения: 2

Мнение Отговорете с цитат
Gamina написа:
Хората, които са горе на хижата не са новите арендатори. Те работят там. Не знам кой всъщност я е взел, цените наистина са безумни, но не се нахвърляйте върху Галя, Оги или който още ходи да помага горе. Не те са хората, сложили цените Wink

Благодаря Гамина Smile Наистина е така.
Просто се надявах поне ние да сме ви оставили с добро настроение, въпреки цените ни.
Което е малко неблагоразумно от моя страна, и за което се извинявам на всички. Oops
Вто Фев 17, 2009 9:04 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Рила Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov