ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Тема за Матушка Русь
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 111, 112, 113  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Предишната тема
Следващата тема
Тема за Матушка Русь
Автор Съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5787
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Ружа 62г. написа:
Ведрине, ти много руски песни знаеш. Впечатлена съм. А харесваш ли "Банька по-белому"?

Харесвам я, да.
Нед Фев 15, 2015 1:41 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5787
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Mariana1000 написа:
packo packov написа:
Мнението ми (защото това е форум) е, че Балканджията снощи пак е "яхнал метлата".

И преди да излети е гледал "Бялото слънце на пустинята" Laughing

Нищо чудно няма да е попрелистил малко справочната литература -- все пак летенето не е като брането и хапването на мухоморки. Изисква много четене, знаене, можене, поддържане на форма, опресняване на знанията, а и доста хъс. Smile


Нед Фев 15, 2015 2:04 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Хе, хе
Лошо НАТО, лошо! Напада невинни и добродушни държави като Ирак и Афганистан, тормози малка и беззащитна Корея. Варшавският договор е друго нещо. Не закача никой, дори и НАТО. (Вярно един път пробвал едни бомби с Термит, но пак на техен терен.) И за да не досажда на другите напада съюзници. Twisted Evil

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Нед Фев 15, 2015 12:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гунди



Регистриран на: 07 Юни 2012
Мнения: 300
Местожителство: Стара Загора

Мнение Отговорете с цитат
Я,остави тези руски караници,ами пусни тема за ходенето ти,че да почета малко свястна литература! Very Happy

_________________
Audaces fortuna iuvat!
Опознай Родината за да я обикнеш
Нед Фев 15, 2015 3:51 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гунди



Регистриран на: 07 Юни 2012
Мнения: 300
Местожителство: Стара Загора

Мнение Отговорете с цитат
ЕЕ,няма умрял човек!Важното е ,че си се върнал жив и здрав!Той Балкана все ще е там и за другия път!Аз ако си смятах минорните настроения(от неуспехите си),трябваше вече да издам книга,ха ха ха Very Happy !Давай го по-ведро!Сега предстои да чуем и сладки,тортени приказки от Сопот и по-нагоре(към Кадемлиите Very Happy )

_________________
Audaces fortuna iuvat!
Опознай Родината за да я обикнеш
Нед Фев 15, 2015 4:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5787
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
Ведрине за линковете по-долу трябва да имаш регистрация иначе не може да разгледаш галериите, а само ще четеш коментарите.
Знам че имаш .
Тъкмо ще разбереш какво съм пускал в онова подобие на медия и ще можеш да го използваш против мен.Smile


1
http://www.dnevnik.bg/live/galeriiotvas/2013/10/13/2159753_fotogaleriia_rila_prez_pogleda_na_edin_pishman_turist/

2
http://www.dnevnik.bg/photos/2013/10/19/2164441_chitatelska_fotogaleriia_pirin_prez_pogleda_na_edin/

3
http://www.dnevnik.bg/photos/2013/10/27/2169247_stara_planina_prez_pogleda_na_edin_abe_prez_moia_si/?ref=id

4
http://www.dnevnik.bg/photos/2013/11/02/2173745_fotogaleriia_rodopsko_zeleno/

5
http://www.dnevnik.bg/live/galeriiotvas/2014/01/05/2213874_fotogaleriia_rila_-_purvi_zimni_snimki_ot_2014_g/

6
http://www.dnevnik.bg/photos/2013/12/28/2210855_fotogaleriia_aktualni_snimki_na_polu-zimna_rila/

Гледал съм ги вече, при това отдавна -- когато си ги публикувал, за това регистрация не е нужна. Хубави са -- това е област, в която според мен има смисъл да надграждаш.

Иначе, за да не зацикляме на тема само една медия, с която явно сте в сложни отношения, поне ако се съди по това което споделяш тук с или без повод за нея, ти предлагам да разкажеш как успяваш да съвместиш ползването на GPS и Internet, с обстоятелството че това са технологии, чието разработване, развитие, поддръжка и работоспособност се финансират пряко от американските данъкоплатци (а не "някаква фондацийка", както ти сам я нарече) в продължение на десетилетия наред (от 60-те години насам) със суми, които многократно надхвърлят годишния бюджет на държава като България. Подобни примери, които пряко те засягат, могат да бъдат посочени, разбира се, и много други, но тези двата са може би едно добро начало в осмислянето на това, което имаш да ни казваш.
Нед Фев 15, 2015 7:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
Е Иво кажи докъде стигна бря. Ние се запознахме с Лисицата, а слизането по въжето над Плевен беше цирково изпълнение. Като млад от .... дори от сексуално изтощение хахахахахаха не са ме боляли тъка ръцете. Laughing
Колкото до Русия - кому матушка, кому мачеха. За мен в последните няколко години тяхното общество сериозно деградира, и на фона на загуба на сяква критичност стремително се търкаля надолу. В най-добрия случай към един православен Иран. Или "православен".
Нед Фев 15, 2015 7:54 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5787
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
Би ли ми направил една услуга да отговориш във форума на Lady Zeppelin която пусна снимките, че не мога да пиша до 17 .02 Примерно че съм отишъл за БАНички преди седмица и все още не съм се върнал и затова не съм отговорил.Smile

Не ми е първа радост на сърцето да пиша в онзи форум, та ще се въздържа. Някой друг съфорумец ако иска -- нека помогне. А иначе, предполагам не е проблем сам да си регистрираш и нов потребител. Ползвай ако искаш RANDOM.ORG, за да си генерираш наистина случайно име (сайта по принцип е за пароли, но става и за имена).
Нед Фев 15, 2015 8:06 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5787
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
Ведрине, регистрация е нужна сега, за преди не, но за сега е!

Знам.
ZCEZBPM написа:
Просто в предишен коментар даде някакъв линк към галерии която не съм изпращал аз въпреки че са моите снимки, затова и реших да ти пратя снимки които аз съм пращал придружени с коментар.
Девушката беше объркала нещата и вместо 30 бр е изпратила само десет снимки, а темата беше *планините в България(2014г) през обектива на сапунерката ми*.Не се получи нещо както трябва.

На вълка му е дебела козината и врата защото си върши работата сам.
ZCEZBPM написа:
Колкото за гпс-са ....
Нали не мислиш че някой е създал всичко това заради черните ни очи, ако са черни.Smile
Не ми задавай ако обичаш въпроси на които и племеничката ми 9г. би ти се изсмяла.

Жалко, опитах се да ти помогна, но явно не се получава. Гледам че премълчаваш Интернета, между другото, тъй че капка надежда за полезен размисъл все пак остава. Smile
ZCEZBPM написа:
И защо не ти е първа радост да пишеш във форума на платената от американския данъкоплатец медия???

Ще се въздържа от отговор на този въпрос, поне засега. Пък, за да хвърлим нещо на лъвовете, ето една скромна галерия и от нас с дружката ми. А, и да те успокоя -- награда не получихме, въпреки че беше налице такава опасност. Smile
Нед Фев 15, 2015 8:37 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5787
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
Какво пък толкова се е случило между теб и въпросната обслужваща чужди интереси медия, че да не искаш да пишеш там. Може и на лични да го направиш това за което стана дума.

Усещате ли как нараства напрежението пред развръзката? Smile
Нищо особено не се е случило, Иво -- просто си имам други занимания, на които предпочитам да посвещавам времето си, поне когато това ми е по силите.
ZCEZBPM написа:
Колкото до паричните награди дето съм ги взел от галериите, само си правя майтап с някои съфорумци, а с кои, те си знаят. Остава и да си повярвал на това.

Съжалявам, нямам никаква представа за какво говориш. Не си мисли че чета всичко, което пишеш...
Нед Фев 15, 2015 9:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
...
Девушката беше объркала нещата и вместо 30 бр е изпратила само десет снимки, а темата беше *планините в България(2014г) през обектива на сапунерката ми*.
...
Явно гледаме различни галерии.
В тази - "Планините в България през 2014 година", с последна промяна в 07:39 на 14 фев 2015/, с автор на снимките упоменат агент РФ "ecrvg12345", те са 25, като всяка е надписана и то в твой стил.
Апропо - с нетърпение те очакват да се появиш да .

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Нед Фев 15, 2015 9:17 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
....
Представяш ли си представят галерия на даден автор и в същото време са му забранили достъпа до събитието.
Това ако не е майтап.Smile
За същото в Матушка Русь щеше да си имаш сериозни проблеми с властите Му. Радвай се, че сме проевропейски ориантирани поне на думи, та са ти наложили само бан. Предполагам има защо - в Дневник има правила и ги спазват независимо от приносът на пишещия в други теми /в случая галерии/.

А защо имаш там емнайсе профила? Така действат доказано троловете Му ...

Пп: и друго ми е чудно - какъв е тоя зор да се изявяваш там едва ли не на всяка цена? Някакво вътрешно чувство за твоя справедливост ли, що ли?
Вестник "Сега" например има също форум и коментари под темите - там ще намериш доста съмишленици.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Нед Фев 15, 2015 9:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
...
Аз съм човек който ако е направил и казал нещо накриво бих ги разбрал и бих им влязъл в положение.
Не бих им се разсърдил за това че си изпълняват задълженията точно както са описани в правилата на форума.
Казал съм ти за какво получих вечен бан(нещо което го няма в правилата им).
За това че бяха единствената медия която не искаше да пусне статия за националния празник, а защо не искаха, защото заплатите им се плащат от чужда фондация която им забранява да напишат дори и една добра дума за ...знаеш кои.Няма как да напишат статия за 3 март без да споменат...знаеш кои.
Който плаща той и поръчва музиката.
Косвено парите идат от американския данъкоплатец, тоест американското правителствоSmile
А целта е ясна.
Преди бяхме руска маша, сега с тимуровци като Вас сме американска маша.

Виж сега, може да звучи еретично, но лично аз съм ПРОТИВ да се чества 3-ти март в този му вариант. Дори въобще. И не е до къса памет, а до последствията от това "освобождаване" /вечна им памет на загиналите войни - руси, румънци, финландци, опълченци/. Първата Световна война щеше да ни реши проблема с националната независимост, но пък можеше да не сме под ГИБЕЛНОТО влияние на менталните крепостници - североазиатци, а първоначално под влиянието на нация, подвластна на Върховенството на Закона.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Нед Фев 15, 2015 9:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
ZCEZBPM написа:
А щеше ли да има Първа световна война с участието на България без Руско-Турската война бе Ицо?
Дай викаш да отрежем част от историята и да я нагодим така както ни изнася.
Докато е национален празник медиите като Дневник които се четат от милиони българи и то главно в чужбина, са длъжни да го отразяват и то по собствено желание, а не след като доста хора им направихме забележка.
Сега всички тези хора са тролове по неволя.
Това как ти се вижда.Правилно ли е?
Свобода на словото в платена от Запада медия, ама друг път.
Не мога въпреки желанието си, да пиша със собствениото си име .

Щеше да има. Ако си чел задълбочено история и причините за възникването на ПСВ - не факта с убийството на австро-унгарския престолонаследник Франц Фердинанд, а дълбоките такива, нямаше да ръзсъждаваш така.
Нещата не са черно-бели, но интелекта на обикновения homo sapiens му стига да прецени къде да емигрира, ако му се наложи. А въпросните държави-цели на емиграцията са това, което са, благодарение на определени ценности, които липсват в мафиотската губерния /съответно и у нас за сега/.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Нед Фев 15, 2015 10:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Todor



Регистриран на: 03 Юни 2009
Мнения: 1161

Мнение Отговорете с цитат
Върнете се на темата бе!

ПТНХЛО
ла ла ла ла.....
Нед Фев 15, 2015 10:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Лафче Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 111, 112, 113  Следваща
Страница 4 от 113

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov