ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Внимание - на Витоша има ексхибиционист!
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Предишната тема
Следващата тема
Внимание - на Витоша има ексхибиционист!
Автор Съобщение
Liubitel



Регистриран на: 02 Юни 2013
Мнения: 393
Местожителство: София

Мнение Внимание - на Витоша има ексхибиционист! Отговорете с цитат
Колеги, днес по пътеката Бистрица - Железница, в частта по-близо до Железница- съвсем близо до селото, срещнах дибидюс гол мъж. Зад мен на около 15 м вървяха мъж и жена, но бяха улисани в разговор и не го видяха. На пътеката има завой, отляво е дол с рехави дървета, отдясно леко възвишение с тук там дървета.Изчаках хората зад мен да ме стигнат и тогава продължихме.Зад завоя го нямаше и срещнахме две баби и една по-млада жена, които нищо не бяха видели.Значи е кривнал вдясно, където според мен има полянки и където той дебне и има видимост.Учудих се, после не знаех как да постъпя, но понеже и не спрях да вървя, той се обърна кръгом, беше с малка раничка на гърба и изчезна зад завоя.Бих дала описанието му в полицията, ако не беше със слънчеви очила и шапка, но беше млад човек.
Вече и на планина не може да си спокоен! На 50 м по надолу имаше група мъже - почиваха си, а след още малко три майки с дъщеричките си на около 6-7 г. При толкова народ и при това се чува, за мен лично е преднамерено, а не решил да бъде нуди и да върви така. Знам, че са болни хора, но ако го срещна пак, смятам да спринтирам до него и да го набия с щеката.Много ми писна от ненормалници и не искам планината да става като долу, в града.

_________________
Всичко е възможно.
Сря Май 06, 2015 8:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
преди поне си слагаха шлифер.Какво извратено поколение! ;д

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Сря Май 06, 2015 8:53 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ilko



Регистриран на: 16 Яну 2013
Мнения: 215
Местожителство: България

Мнение Отговорете с цитат
Eх, що нямаше и жени-ексхибиционистки Mr. Green
Сря Май 06, 2015 9:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
според мен с щеката по-леко, агресивен ли беше, нападна ли ви?
да не стане да отида да пикая в храстите и да ми пробият черепа с щека заради това
а може и наистина да е психар, тогава секи удар с щека отива във вашето досие
помислете, преди щеката да заиграе де...
разбира се - поздрави Cool
Сря Май 06, 2015 9:09 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Esper



Регистриран на: 10 Яну 2013
Мнения: 324
Местожителство: Перник

Мнение Отговорете с цитат
Еми то на тази жега днес...
Явно не е будала - само извратен би намъкнал шлифер!
Very Happy

Ilko написа:
Eх, що нямаше и жени-ексхибиционистки Mr. Green


А де! Със сигурност никой нямаше да мръка!!! Very Happy
Сря Май 06, 2015 9:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение ICQ Номер
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
той се обърна кръгом, беше с малка раничка на гърба и изчезна зад завоя

Naked Hiking

Съветът ми е - по-предпазливо с квалификациите, преди да сте уверени за какво иде реч. Не че одобрявам посоченото от мен "планинарско" течение, но между него и ексхибиционизма има разлика колкото от земята до небето. Както казват руснаците, "главное не путать ситуацию с проституцией".

_________________
Планинарство за всеки
Пътят на св. Яков (Camino de Santiago)
Сря Май 06, 2015 9:19 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Liubitel



Регистриран на: 02 Юни 2013
Мнения: 393
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Той се появи на пътеката, а не е бил в храстите и не, не е бил агресивен в този смисъл, в който питате.
Това, че се появява гол на пътеката за мен е агресия.Ми като си практикува нуди хайкинг що не си продължи, нито съм му казала нещо, нито съм го набила. Що не се появи на бабичките - можеха да му се зарадват, кой знае от кога не са виждали млад гол мъж?!
Разбирам, че ви е много забавно, но като се появи пред невръстната ви дъщеря, няма да ви е толкова весело.
И добре де, няма да го бия с щеката, само ще го напръскам с шпрей и ще го наритам... безмълвно...
Днес се прави на ексхибиционист, утре напада жени... обаче при нас е весело, важното е нещо да се случва, нали така колеги?!

_________________
Всичко е възможно.
Сря Май 06, 2015 9:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ilko



Регистриран на: 16 Яну 2013
Мнения: 215
Местожителство: България

Мнение Отговорете с цитат
Ама че агресивен човек си, веднага иска да го бие, рита, па що и да не го убие..
Повече ме е страх да не срещна тебе, а не т. нар. ексхибиционист! Shocked
Сря Май 06, 2015 9:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
Liubitel, не съм бил там и не зная кое-как, но ако не е станало ясно, упрекът ми към теб е, че лесно раздаваш оценки и квалификации и на всичко отгоре очакваш останалите единодушно да ги прегърнат.

_________________
Планинарство за всеки
Пътят на св. Яков (Camino de Santiago)
Сря Май 06, 2015 10:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
Цитат:
Днес се прави на ексхибиционист, утре напада жени... обаче при нас е весело, важното е нещо да се случва, нали така колеги?!


а вдругиден? Cool чесно казано това не ми звучи много умно, ама вие си знаете...

ето един цитат от укипедия




Цитат:
Ексхибиционизмът (лат.- exhibeo: показване, излагане) е психологична нужда от показване на голи части от тялото (които по принцип са покрити с дрехи) пред други хора. Такива части са най-вече женските гърди, гениталиите и задните части и на двата пола. Обикновено ексхибиционистите са мъже, които издебват минаващи жени или момичета. Действието е едно - показват члена си (обикновено в ерекция) и след това бягат от мястото. В друг случай мастурбират пред „жертвата“ си. Този вид сексуалност спада към различните видове отклонения в сексуалността, към което спадат педофилия, геронтофилия, зоофилия и други.


забележете - показват члена си. а не тичат голи с раница.
Сря Май 06, 2015 10:29 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Сотиров



Регистриран на: 28 Юли 2008
Мнения: 3360
Местожителство: София

Мнение Май има разлика Отговорете с цитат
Kent ме е изпреварил с точната дефиниция. Както разбираме от нея (особено от думите след подчертаните), ексхибиционизмът не е просто демонстрирана голота, а обикновено е свързан и с някои действия. Не съм запознат отблизо, както можете да предположите, но доколкото съм чел, ексхибиционистът очаква от жената, пред която се показва, да му отговори със същото. Надява се на взаимност, така да се каже. А това "същото" може да стига доста далеч в своята изразителност. Ексхибиционистите не са агресивни или опасни - те дори са ужасно страхливи. Малко да им изкрещи жената и те бързат да се скрият. Чувал съм от туристи, че познавали такива, които си ходят голи по пътеките и евентуално се позакриват с фланелката си, когато се разминават. Не знам този случай какъв точно е, но повече ми прилича на някаква здравословна мания, отколкото на сексуална. А що се отнася до дъщерите, задължение на майките им е да ги приучат на адекватна реакция. Срещат се всякакви типове и детето трябва да бъде подготвено да реагира без паника. Няма да давам съвети на майките естествено. Cool
Сря Май 06, 2015 11:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Пчелата Жужа



Регистриран на: 29 Окт 2013
Мнения: 837

Мнение Отговорете с цитат
Преди години познавахме един активен турист, който разказваше, че, когато ходи по безлюдни маршрути, обича да се съблича съвсем гол. Усещането било уникално - сам и гол сред природата, пълно единение.
На оживени места, обаче, не изглежда романтично.
Чет Май 07, 2015 12:03 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5780
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Преди може би десетина години, на слизане надвечер по пряката пътека от вр. Синаница към езерото срещнахме гол мъж, който със завидно темпо и малко вързопче в ръце се изкачваше към върха. Разминахме се набързо и безмълвно -- всеки накъдето и както е тръгнал. Имайки предвид мястото и часа от денонощието си мисля че е бил по-скоро любител на този начин на ходене из по-затънтените части на планината.
Чет Май 07, 2015 12:44 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
cecoibuba



Регистриран на: 30 Юни 2012
Мнения: 57
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Ilko написа:
Ама че агресивен човек си, веднага иска да го бие, рита, па що и да не го убие..
Повече ме е страх да не срещна тебе, а не т. нар. ексхибиционист! Shocked
И ти ли бруте !!!
Чет Май 07, 2015 1:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cecoibuba



Регистриран на: 30 Юни 2012
Мнения: 57
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Rincewind написа:
Liubitel, не съм бил там и не зная кое-как, но ако не е станало ясно, упрекът ми към теб е, че лесно раздаваш оценки и квалификации и на всичко отгоре очакваш останалите единодушно да ги прегърнат.
Като не си бил , си трай.
Чет Май 07, 2015 1:11 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Витоша Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov