ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Счупени щеки

 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Предишната тема
Следващата тема
Счупени щеки
Автор Съобщение
Vicky



Регистриран на: 09 Ное 2010
Мнения: 127
Местожителство: София

Мнение Счупени щеки Отговорете с цитат
Привет!
През почивните дни се поразходихме из Родопите много приятно, но неприятно беше откритието, което направих на гарата в Якоруда, когато си свивах щеките-на едната и липсва връхчето и около 1см преди него. Ей така-просто се е откъснало. Щеките са Ферино Тибет едни такива черно и оранжево, купени в началото на юни 2011. Не мога да кажа, че не са видели зор, но пък точно този път не съм издевателствала над тях почти никак. Не че бяха безкрайно скъпи, но не ми се ще да се налага да си купувам нови толкова скоро, та да ви питам-имате ли идея дали, кой и къде поправя щети от този вид. Може би се продават накрайници, но тези, които видях, бяха от рода на пеперудки и тапички, а не връх на щека..
Пожелавам ви хубав ден и здрави щеки Wink и благодаря за идеите
Сря Май 02, 2012 7:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Накрайници съм купувал от магазин Намасте, мисля по 6 лева парчето.

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Сря Май 02, 2012 7:10 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
spi



Регистриран на: 15 Апр 2008
Мнения: 89

Мнение Отговорете с цитат
Може да се провери за накрайници в магазин "Алпи" - до колкото съм запознат те са представители на марката за България.
Иначе щеките са си оборотна стока. Често имат и скрити дефекти без значение от цената.
Сря Май 02, 2012 11:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ferdi_mruvkata



Регистриран на: 27 Авг 2009
Мнения: 640

Мнение Отговорете с цитат
или пък тези ... http://www.sportsdirect.com/leki-carbide-flex-pole-tip-781101

_________________
Not All Who Wander Are Lost
Чет Май 03, 2012 12:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6372

Мнение Отговорете с цитат
Я браво на тебе, тези са оригинални ЛЕКИ май - ще се възползвам Smile
Всъщност - някой да пазари скоро от спортсдиректа, да се включа в поръчката ?

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Чет Май 03, 2012 12:43 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
stapos



Регистриран на: 03 Май 2012
Мнения: 2
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Да те успокоя малко. При мен е подобна ситуацията с 1 чифт от същата марка щеките. Ferrino - DIORITE ALL ALLOY 7075.
Абсолютно същото е положението с върха, но като за капак ръкохватката на другата се скъса още на 2-рото излизане, а най-кофтито е, че тази щека със счупения връх се огъна доста при съвсем нормално натоварване. Това се случи също сравнително бързо след като ми бяха подарени. Сега съм ги позакрепил и ги давам напред назад да ги ползват приятели.
Пет Май 04, 2012 10:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Vicky



Регистриран на: 09 Ное 2010
Мнения: 127
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Благодаря за предложенията, ще се пообадя в магазините да поразпитам. А аз дори да си взема такива накрайници нови, като от линка, как ще ги монтирам се чудя..
Аз от моите щеки бях доволна-само на Тарзановата пътека паднах върху едната и тя лееко е поогъна, но я върнахме в строя. Иначе ги чувствах стабилни. Един приятел, който с раницата докарва 90кг сигурно, си го държат без проблем вече повече време, а моите се предадоха на 55.. Smile
Нед Май 06, 2012 8:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ilko



Регистриран на: 16 Яну 2013
Мнения: 215
Местожителство: България

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте, миналата седмица си купих Компердел и вчера като затънаха едната в снега и се опитах да я извадя се счупи там където е хванат клипса...
има ли начин да се оправи или просто нови?
Пон Мар 30, 2015 9:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gamina



Регистриран на: 31 Авг 2007
Мнения: 2486

Мнение Отговорете с цитат
Не са ли в гаранция? На мен Стената ми взеха за гаранционна поправка Компердела навремето (2009г), след като на второто излизане се скапа механизма на едната.

_________________
www.summitsweb.com
Пон Мар 30, 2015 10:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
Ilko



Регистриран на: 16 Яну 2013
Мнения: 215
Местожителство: България

Мнение Отговорете с цитат
В гаранция са. Но пластмасата с счупена, май е по-сериозно от твоя случай.
Утре ще ги нося и ще видим.
Пон Мар 30, 2015 2:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Екипировка, необходими неща Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov