ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Балкан рън(демек тичане) 2015
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Спортни прояви Предишната тема
Следващата тема
Балкан рън(демек тичане) 2015
Автор Съобщение
kibik



Регистриран на: 16 Апр 2008
Мнения: 387

Мнение Отговорете с цитат









Нед Май 31, 2015 10:33 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
vedrin написа:
Иван Гърбев е завършил 6-ти с време 2:17:08, само на 13 минути и 6 секунди след първенеца Шабан Мустафа. Другото интересно с времето на Иван е че е изпреварил с една минута първенеца всред колоездачите. Поздравления!

Ех, да беше и вярно Confused Очевидно има грешка - времето ми е 2:42. То се и вижда де - тези между Шабан и мен няма как да са с по-дълго време.
Нед Май 31, 2015 10:34 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
Що ми се струва , че Иван го "изтърваме" вече като редови турист и го зачисляваме в графата "спортисти" Very Happy
Поздравления за постижението Clap и какво да очакваме още ... ? Предстои Витоша 100 Wink
Нед Май 31, 2015 10:41 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5780
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
igurbev написа:
Ех, да беше и вярно. Очевидно има грешка - времето ми е 2:42. То се и вижда де - тези между Шабан и мен няма как да са с по-дълго време.

Е, поздравленията си остават. Пък и очакването ти че под 3 часа трябва да е постижимо бая добре си го изпълнил. Smile
Нед Май 31, 2015 10:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Мерси!
Като цяло не се получи както очаквах. Първата част неочаквано свежо темпо (до Рай 1:35, в подножието на Рогачевата гора суунтото показваше средна скорост над 10 км/ч), след което кошмарно зле на стръмното, където пък очаквах да съм в свои води. Но явно толкова си мога. Smile
Да не пропусна да се похваля и с неочаквания съпорт от страна на форума - Тодор (Тошко) ме посрещна на Рай с меден елексир, а Стефан и Деси ме изненадаха на върха.

А ето я и снимката преди старта с другото форумно участие, медалистката при жените(трето място) Руми Христова:

Нед Май 31, 2015 11:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5780
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Поздравления и за Руми -- много ви се радвам и на двамата!
Нед Май 31, 2015 11:36 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Тодор (Тошко)



Регистриран на: 02 Дек 2014
Мнения: 234
Местожителство: от Шумен

Мнение Отговорете с цитат
Браво на нашите представители!
Ето и малко видео

https://www.youtube.com/watch?v=_Tar7kWDArs
Пон Юни 01, 2015 12:11 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rincewind



Регистриран на: 09 Апр 2013
Мнения: 874

Мнение Отговорете с цитат
Руми, Иване, моите поздравления и уважения.

_________________
Планинарство за всеки
Пътят на св. Яков (Camino de Santiago)
Пон Юни 01, 2015 12:25 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
pepe2p написа:
ти явно си успял да го избягаш цялото

Е, то това за пред хората, с'а няма да се излагам на хижата Laughing

Тодоре, ама видя ли какъв съм послушен, всичко си изпих, не като Румито! Smile
Пон Юни 01, 2015 12:36 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Тодор (Тошко)



Регистриран на: 02 Дек 2014
Мнения: 234
Местожителство: от Шумен

Мнение Отговорете с цитат
Изведнъж ми хрумна тази идея за меда, трябваше да помогна на нашите хора с нещо, аз тоя меден елексир го пих предния ден по същия маршрут. Равам се че ти е харесала напитката, по добре е от тяхните безалкохолни дето ги раздаваха.
Пон Юни 01, 2015 12:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maratonec



Регистриран на: 08 Юни 2010
Мнения: 74
Местожителство: Австралия

Мнение Отговорете с цитат
Иване, поздравления за доброто постижение! И добре дошъл в групата на "ветераните" - показал си им на някои младежи как се припка по баирите Smile

За участъка след х. Рай - не само че е стръмно, но си е и много технично и е нормално скоростта да падне. За мен лично зимните качвания от тук по твърд фирнован сняг винаги са били доста по-бързи и лесни от летните през скали, по трева и камънак. Така че не е само баира това което бави.

Но явно като цяло ти е било малко, щом не си се възползвал от превоза и си се върнал обратно до Калофер на бегом.

Към останалите колеги във форума - очевидно да си турист/планинар и в същото време и бегач не е съвсем невъзможно.

_________________
nnikolaev.wordpress.com
Пон Юни 01, 2015 6:47 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
irina



Регистриран на: 16 Сеп 2007
Мнения: 759

Мнение Отговорете с цитат
Браво Ванка, поздравления!
Пон Юни 01, 2015 9:53 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Браво Румииииии, браво Ванкааааа...................кефите ме. Респект.
Пон Юни 01, 2015 10:57 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Иване, Руми, поздравления за доброто представяне. То не е изненада, очаквах да сте сред най-добрите Very Happy

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Пон Юни 01, 2015 11:49 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mislesht



Регистриран на: 29 Ное 2006
Мнения: 3413
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
Тодор (Тошко) написа:
Изведнъж ми хрумна тази идея за меда, трябваше да помогна на нашите хора с нещо, аз тоя меден елексир го пих предния ден по същия маршрут. Равам се че ти е харесала напитката, по добре е от тяхните безалкохолни дето ги раздаваха.


Дай проба за допинг контрол! Very Happy Или поне рецептата... Cool Има нещо вътре, щом може толкова да тича.

_________________
Две неща движат този свят - инатът и шубето.
Пон Юни 01, 2015 3:05 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла ICQ Номер
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Спортни прояви Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov