ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Балкан рън(демек тичане) 2015
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Спортни прояви Предишната тема
Следващата тема
Балкан рън(демек тичане) 2015
Автор Съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
maratonec написа:
И добре дошъл в групата на "ветераните" - показал си им на някои младежи как се припка по баирите Smile


Ха, не бях обърнал внимание на това - то излиза, че съм първи в моята възрастова група. Дали пък не изпуснах някой медал като тръгнах да слизам надолу?

А за слизането пеш - не държах чак толкова да бягам и на обратно, но чакането на върха по къси панталонки(вече бях седял един час) да се съберат достатъчно хора, за да тръгне камиона, после возенето в откритата каросерия ... абе с две думи прецених, че ще бъде по-бързо и по-безопасно за здравето ако си продължа на самоход. Незнам Руми или някой друг познат дали са слизали с камионите, за да кажат каква е била тръпката и в колко часа са пристигнали в Калофер.

За профила на трасето ще вметна също, че обявения в сайта трак не отговаряше на трасето в някои от участъците. В началото, преди да излезем на входа на парка, катерихме и спускахме разни баирчета, а пътя ни остана долу вляво. Ето какъв профил е отчело суунтото:


Пон Юни 01, 2015 3:11 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Тодор (Тошко)



Регистриран на: 02 Дек 2014
Мнения: 234
Местожителство: от Шумен

Мнение Отговорете с цитат
mislesht написа:
Тодор (Тошко) написа:
Изведнъж ми хрумна тази идея за меда, трябваше да помогна на нашите хора с нещо, аз тоя меден елексир го пих предния ден по същия маршрут. Равам се че ти е харесала напитката, по добре е от тяхните безалкохолни дето ги раздаваха.


Дай проба за допинг контрол! Very Happy Или поне рецептата... Cool Има нещо вътре, щом може толкова да тича.


На видеото се вижда колко мед съм сложил и допълних с вода до половината, целия този "бъркоч" Very Happy съм го забъркал с много желание да помогне на двамата наши представители, мислея че психологически е помогнало повече.
А иначе меда е със сертификат за био мед, пчеличките са го събирали в района на с.Александрово, на Ришкия проход.
Пон Юни 01, 2015 3:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
staria



Регистриран на: 13 Ное 2010
Мнения: 218
Местожителство: гр.Ботевград

Мнение Отговорете с цитат
Браво и на двамата! Руми, Ванка - в много добра форма сте. Радвам се за Вас! Пожелавам Ви много баири това лято!
Пон Юни 01, 2015 3:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
dobrifin написа:
и какво да очакваме още ... ? Предстои Витоша 100 Wink


Аз мисля на ходя на Витоша 100, но единствено за тренировка, за да трупам километраж и с презумцията да дезертирам ако нещата загрубеят. Леко полеко, пък дано финиширам.
Големият ми мерак е старопланинския преход. Гледам Станислав се активира тия дни, очакваме включване всеки момент Wink
Пон Юни 01, 2015 3:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
rumi_xristova



Регистриран на: 12 Мар 2012
Мнения: 139

Мнение Отговорете с цитат
Ванка, браво за много доброто ти време.
Аз малко се позабавих, до х. Рай добре, макар че не познавах пътя. Очаквах след това по познатата пътека да ми е доста по-лесно отколкото беше - качването ми стана много и се качих от хижата до върха за час и половина, а предния път бе за час и си мислех, че и сега ще успея за толкова, но не успях.
Като се качих на върха ме извикаха веднага да се качвам при тях за награждаването - била съм третата при жените. Изобщо не съм го и очаквала, плюс това финиширам на 4-тия час. След награждаването ни казаха да се качваме бързо на камиона, защото ще тръгва, а другия ще е след 2 часа, та се качих на камиона. Пътя доста обикаля. Камиона спира на няколко пъти да прави място на колоездачите, които се качваха и на тези които слизаха надолу. По пътя спряхме на качим останалите шишета с вода и човека от контролния пункт за велосипедистите. Слязохме в Калофер за 3 часа.
Бях решила да участвам просто за тренировка - та мисля, че беше добра. В последно време все ме е страх да минавам мостчета и реки, а вчера даже бягах по моста докато минавах реката - значи не било толкова страшно. Имахме добро подкрепление на х. Рай. След като изгледах клипчето на Тошко, се чудя как не се сетих и аз веднага да изпия меда с водата, ама кой да се сети тогава, нали трябваше да бързам нагоре.
Ето и линк за няколкото снимки от върха и по пътя с камиона:

https://goo.gl/photos/qDouEUgBWGPkZwD8A
Пон Юни 01, 2015 6:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Лари



Регистриран на: 03 Ное 2013
Мнения: 469
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Поздравления и от мен за доброто представяне и на двамата. Много ви се радвам. Smile
Също така ме радва и фактът, че за кратко бях част от това състезание, разбира се - само като наблюдател.
Запознах се с хора, за които само бях чела, а сега ги видях на живо.
Ето няколко заснети мига от събитието...









И гледната точка на Стефан (stefan_iliev38):

снимките

_________________
“Fais de ta vie un rêve, et de ce rêve une réalité!”
Antoine de Saint-Exupéry
The American Dollar | Anything You Synthesize | By Onesize
Вто Юни 02, 2015 9:07 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Insight



Регистриран на: 25 Сеп 2014
Мнения: 122

Мнение Отговорете с цитат
Поздравления за успешното завършване и доброто класиране!

... и:
Лари написа:

И гледната точка на Стефан (stefan_iliev38):

снимките


Sorry, that page was not found.
Вто Юни 02, 2015 10:28 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
и на мен не ми отваря на Стефко снимките
Вто Юни 02, 2015 11:04 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
Едва сега прочетох част от написаното. Нямам търпение да поздравя Иван и Румито. Снимките и видео материала ще видя после.
Велик си Иване. Винаги съм виждал в теб състезателя. Физика, желание, устрем, подготовка... винаги имаш всичко. Продължавай.
Руми, що се учудваш, че си трета. Ако много не се учудваше, можеше да си и първа.
Поздравления и на двамата за класирането.

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Вто Юни 02, 2015 11:32 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tortomanin



Регистриран на: 20 Мар 2013
Мнения: 1497
Местожителство: Хасково

Мнение Отговорете с цитат
Изкарали сте му акъла на тоз връх.
Иване, мислил ли си да продаваш колата?
Вто Юни 02, 2015 2:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Само да вметна едно пояснение: човекът, седнал странно на земята на снимката е Огнедишащ, които атрактивно пресича финала с кълбо напред. Smile

Деси, ти верно ли отиде да питаш Шабан: "Вие в състезанието ли участвате?" Laughing
Вто Юни 02, 2015 2:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ognedishasht



Регистриран на: 29 Сеп 2009
Мнения: 249
Местожителство: Мордор

Мнение Отговорете с цитат
igurbev написа:
... после возенето в откритата каросерия ... абе с две думи прецених, че ще бъде по-бързо и по-безопасно за здравето ако си продължа на самоход. Незнам Руми или някой друг познат дали са слизали с камионите, за да кажат каква е била тръпката и в колко часа са пристигнали в Калофер.


Абе не ща да те ядосвам, ама според мен изпусна МНОГО! Возенето на камиона на мен ми хареса извънредно много, струваше си тичането само за тоя купон. Каубойска работа! Правих клипчета от камиона; ако имам време, ще ги кача, че нещо много дава зор работата напоследък. Возенето трая около 2 часа. Схванаха ни се задниците, ама си струваше!



EXIIIT написа:
и на мен не ми отваря на Стефко снимките

Изтрий последните три символа ("url") и ще се отворят!
Вто Юни 02, 2015 7:01 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
ognedishasht написа:
...
Изтрий последните три символа ("url") и ще се отворят!

Дам.
Оправих връзката в оригиналния и цитиралия го пост.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Вто Юни 02, 2015 8:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Лари



Регистриран на: 03 Ное 2013
Мнения: 469
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Искам да благодаря на Иван за уточненията към някои от снимките ми и навременната намеса на Ристо относно линка, който не се отваряше...
По отношение на зададения въпрос:
igurbev написа:
Деси, ти верно ли отиде да питаш Шабан: "Вие в състезанието ли участвате?" Laughing


Не го попитах това, макар че за момент си го помислих и дори споделих със Стефан, предвид голямата дистанция между него и следващия участник
(всъщност - следващ участник не се виждаше, което ни се стори странно, нали се очакваше да има "преследвачи")...
По-скоро констатирах, че е първи според мен. Нещо като окуражаване, защото предположих, че не му е до това да се обръща назад... Smile

_________________
“Fais de ta vie un rêve, et de ce rêve une réalité!”
Antoine de Saint-Exupéry
The American Dollar | Anything You Synthesize | By Onesize
Сря Юни 03, 2015 11:30 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1219
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Въпрос за вода Отговорете с цитат
Здравейте, някой знае ли, къде освен на Паниците и на чешмата до Маринка по камионния път до Ботев има вода. Че ми предстои тикането на едно кууо до върха скоро. Искам да знам с колко вода да тръгна. Може би някой от колоездачите знае? Не съм го качвал по пътя, по пътеката през Рай е ясно... Мерси предварително!

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Вто Юли 21, 2015 8:29 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Спортни прояви Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov