ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Нов опит на Дизела -2015
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Нов опит на Дизела -2015
Автор Съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
У събота се смеехме с отбор юнаци на Трещеник - какво се беше засилил къде Емине, можеше да продължи и...... "Кримнаш!" за още ден-два BG

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки

Последната промяна е направена от Ристо Туристо на Пон Авг 31, 2015 2:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Пон Авг 31, 2015 1:45 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SHOGO



Регистриран на: 10 Окт 2014
Мнения: 229
Местожителство: град София

Мнение Отговорете с цитат
Браво на БТС! Едни хора на място най-накрая! Така трябва, ДА. Не трябва дя има свободни съчинения. Respect

Всяко чудо за един ден, както се казва. Догодина нов Шампион, нов Рекорд. Да запазим малко емоции и за него. Тръпна в очакване.

Много щастие и здраве на всички, па другото ще си дойде !!! Croc
Пон Авг 31, 2015 5:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Insight



Регистриран на: 25 Сеп 2014
Мнения: 122

Мнение Отговорете с цитат
SHOGO написа:
Догодина нов Шампион, нов Рекорд....


Да не би някой от ранга на Килиан Журне да се е заявил за догодина? Wink
Пон Авг 31, 2015 8:16 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SHOGO



Регистриран на: 10 Окт 2014
Мнения: 229
Местожителство: град София

Мнение Отговорете с цитат
... Един етиопец ... , но ще го мине без химия този път .... Old Laughing
Пон Авг 31, 2015 8:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
jimmy



Регистриран на: 19 Апр 2011
Мнения: 138

Мнение Отговорете с цитат
SHOGO написа:
... Един етиопец ... , но ще го мине без химия този път .... Old Laughing


Този път нямаше химия, явно не си разбрал. За етиопеца - Laughing

....

Сега сериозно, благодаря за информацията, маркировката и подкрепата на всички. И за емоциите. Получи се. И спонсорите и пейсърите бягаха Smile, но Дизела просто ни надра шортите на всичките много - това е положението.


Иначе за Ком-Емине, хижарите се хвалят всички, че има много народ по хижите и много ком-еминейци. На Тъжа - ми казваха - "цяло лято няма ден почивка". Факторите са много и трасето, и информацията и интереса се завръща. Това е хубаво. Новите маркирани участъци кефят. Риш - Дъскотна го тичах през ноща и много ми хареса. Има някой друг къпинак, ама нали си е Балкан?!? Като цяло - с GPS и познания да го ползваш не е проблем, и не би трябвало да се губи много човек. Та...Пътеката ще става само по-популярна....

А рекорди - сигурно ще има всякакви - гледам вчера някакъв човек направил Hike & Fly (което тук някой обсъжда). И аз го обмислям някой ден Smile))

Айде със здраве!
Вто Сеп 01, 2015 11:58 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1693
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Джими кога да чакаме филмче нещо???
Вто Сеп 01, 2015 2:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
EXIIIT написа:
Джими кога да чакаме филмче нещо???


И ако може пак да е безплатно Laughing Laughing Laughing
Вто Сеп 01, 2015 2:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
jimmy



Регистриран на: 19 Апр 2011
Мнения: 138

Мнение Отговорете с цитат
Филмът - беше миналата година най-скъпото нещо (неудобно ми е да кажа колко, който се занимава с кино знае), там отиде целия спонсорски бюджет, всички приходи, и има място за още доста. Отделно, имаше много безплатен труд, който неможем да очакваме пак да се случи. Напук на всеобщото мнение, че се къпем в спонсорски пари това е положението.

Т.е. втори филм - незнам дали ще има, дано намерим средства, да го направим. Вероятно не. Ако все пак чудото стане - Февруари би трябвало да е готов.

Димо - аз се все още се чувствам кофти по въпроса пък вие се майтапете Laughing Все пак се извинявам, ако някой е засегнат от тази или друга дискусия в която съм участвал тук.
Вто Сеп 01, 2015 2:55 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 613

Мнение Отговорете с цитат
Джими, като си толкова кротък и хрисим, направо почва да ми става неудобно Laughing

Все пак - справихте се чудесно тая година! Поне отвън нещата изглеждаха направо перфектно изпълнени. Ще ми е интересно да прочета за проблемите и трудностите, които няма как да не сте срещнали по пътя. Колкото и блестящ да е рекорда и бурни овациите, нека чуем нещо и за ядовете, проблемите, настроенията на Дизела и хората около него.
Вто Сеп 01, 2015 3:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jimmy



Регистриран на: 19 Апр 2011
Мнения: 138

Мнение Отговорете с цитат
boris_borisov написа:
Джими, като си толкова кротък и хрисим, направо почва да ми става неудобно Laughing
Айде сега и ти. Няма от какво да ти е неудобно хахахаахахах......

Ядове много нямаше тази година наистина.

Трудни момента от моя гледна точка - на Кашана тръгна трудно, имаше напрежение. Трябваше да го снимаме от въздуха, но машината се повереди във въздуха, добре че минахме без инцидент.

После имаше трудности да го караме да продължава, когато му се спи - примерно на Ботев, но сега е доволен, че продължи. Големия зор дойде на Риш, на самия проход. Там удари някаква стена, имаше драма, но после до края бяга супер.

Екипа всичко беше супер, само дето пейсърите вкл. и аз много брахме ядове. Направо ни съсипа с тая скорост. Исках последните 15км. да ги бягам с него за финал, но малко преди последния връх - му казах да натиска до дупка рекорда и да ме оставя. Да не ми тежи после на мен, че съм го забавил. На тия 40 градуса и от умората от предните дни, умрях като куче и стигнах 9мин. след него, а бягах до дупка, даже отгоре - за толкова малко ми ги направи. Пък и бях останал без GPS, а там не съм го минавал (пазех си го), добре бяха едни колоездачи да ме упътят, да не се изложа напълно.

Та емоции имаше. Като има снимки - надявам се да покажем и разкажем по-пълно. Малко въздух да глътнем.
Вто Сеп 01, 2015 3:24 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
igurbev



Регистриран на: 23 Авг 2008
Мнения: 2406
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
А какво стана втория ден и защо беше толкова бавен (сравнено с Божидар)? На мен ми се струва странно да сте планирали предварително този ден да се проточи чак до 2:30 през нощта. А и на следващия ден не успя да тръгне както беше обявено в 7:30.
Вто Сеп 01, 2015 3:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
jimmy



Регистриран на: 19 Апр 2011
Мнения: 138

Мнение Отговорете с цитат
Пазеше се, първо. И второ - голямо психическо напрежение, да не се контузи като миналата година. Това беше критичен ден.

Аз лично исках да продължаваме след Тъжа, но той просто не е нощна птица, а и там разстоянията не са малки към Мазалат и Партизанска.

Сутринта на Тъжа всичко нормално.

План-график нямаше за ден 2 и нататък. Честно. Всичко беше според зависи.
Вто Сеп 01, 2015 3:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tito



Регистриран на: 22 Юни 2011
Мнения: 856

Мнение Отговорете с цитат
Jimmy, още веднъж поздравления за Дизела, лично за теб иза целия ви екип. Тия дни си дадох сметка, че от САЩ'94 няма друго спортно мероприятие, което да ме е държало буден до малките часове на деня. Благодаря ви за тази тръпка. Това, което също радва страничния наблюдател е, че като че ли не ви пукаше толкова за рекорда, колкото да се кефите на планината и бягането. Само вие си знаете какво ви е струвало безсънието, преумората и купищата лишения и компромиси. Трябва да се даде максимален обществен отзвук на това, което се случи миналата седмица. Не са толкова много стойностните неща в живота ни, камо ли това което е в медиите..

Ники Стоянов по прякор Yahoo-то е парапланеристът прелетял над Пътеката в стил hike&fly. Мина го за 6 дни, не знам с точност до часове. Само, че той го мина на обратно, тръгнал е от Емона, първо излитане от Каблешково и се срещнахме в неделя на Околчица, което му беше ден 6. От там се чудеше как точно да прелети до Ком. Точно на върха не е успял да кацне, но все пак достатъчно близо. На мен тази муха от скоро ми влезе и взе да придобива размерите на бръмбар рогач, та определено не е далеч деня в който ще литна и от Ком пък накъдето духне вятърът. Кой знае..

_________________
От Ком до Емине 2012
Ком-Емине GPS трак
Вто Сеп 01, 2015 5:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
jimmy написа:
Димо - аз се все още се чувствам кофти по въпроса пък вие се майтапете Laughing Все пак се извинявам, ако някой е засегнат от тази или друга дискусия в която съм участвал тук.


Хората тук се радват и подкрепят всеки ,който опитва да измине и няколко метра''нагоре''.Така че всичко от миналата година е забравено и сме щастливи от успеха на Кирил Николов-Дизела.Имахме великолепно и вълнуващо време с него през тези 4 дни.Благодарим ви! Croc

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Вто Сеп 01, 2015 8:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
jimmy написа:
Филмът - беше миналата година най-скъпото нещо (неудобно ми е да кажа колко, който се занимава с кино знае), там отиде целия спонсорски бюджет, всички приходи, и има място за още доста. Отделно, имаше много безплатен труд, който неможем да очакваме пак да се случи. Напук на всеобщото мнение, че се къпем в спонсорски пари това е положението.

Т.е. втори филм - незнам дали ще има, дано намерим средства, да го направим. Вероятно не. Ако все пак чудото стане - Февруари би трябвало да е готов.

Димо - аз се все още се чувствам кофти по въпроса пък вие се майтапете Laughing Все пак се извинявам, ако някой е засегнат от тази или друга дискусия в която съм участвал тук.


Първо поздравления и огромен Respect за това което направихте. За филма - майтап. По-добре платен и да го има, отколкото без него. Само както ти казах - не викай толкова силно този път. Very Happy И сори за миналата година, че се изказах толкова крайно. Но тогава комуникацията беше различна. А сега е различно. Кефите. Организация на много високо ниво. Изпълнението на още по-високо.

Аз за разлика от изказващите се тук не съм Ком-Еминеец и надали някога ще стана, но ми е интересно и го следяхме с интерес. Финала го изгледахме на Триглав и дълги наздравици се вдигаха. Щото това е Балкана. Планини има много, но той е един. И който го подценява си пати жестоко. Миналата година го изпитахте. Поздрави
Вто Сеп 01, 2015 11:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Следваща
Страница 17 от 19

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov