ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Ком-Емине за 4 дена с колело
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
Ком-Емине за 4 дена с колело
Автор Съобщение
boris_borisov



Регистриран на: 23 Ное 2010
Мнения: 616

Мнение Отговорете с цитат
О-о, при мен кодът беше "БОЖЕСТВЕНО"!!! Very Happy Водата - супер бистра, топла, почти без вълни, беше просто ПЕРФЕКТНО! Влязох с все дрехите и шапката! Laughing
Вто Сеп 01, 2015 6:18 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
todor__x



Регистриран на: 15 Дек 2012
Мнения: 452

Мнение Отговорете с цитат
Поздравления!
" Който, може, го може!"
Вто Сеп 01, 2015 8:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
meco puh



Регистриран на: 18 Яну 2011
Мнения: 1865
Местожителство: обл.Разград

Мнение Отговорете с цитат
Ники, скучно ми е тази вечер. Откакто тръгна от Ком беше ми приятно да те следя. По навик пак отварям, но все си накрая на Емона.
Благодаря ти за приятно прекараните вечери.
Знам, че отново ще се върнеш "горе". Но те моля, направи го по-скоро, докато сме живи и здрави да прекараме отново няколко дни с теб "горе".
Убеден съм, че ти ще направиш рекорд.
Пожелавам ти бързо възстановяване.

_________________
Kom Emine 1987
Kom Emine 2011
Ком Емине 2013 на седем десет без седем
Балкана символ на цял полуостров
Вто Сеп 01, 2015 10:42 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Николай



Регистриран на: 20 Юни 2015
Мнения: 26

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте от морето.

За пръв път хващам компютър с интернет от една седмица Smile

Благодаря за моралната подкрепа позитивните отзиви. Преживяването беше страхотно и се забавлявах 24/7. За сега ще кача тук малкото снимки които съм направил, ще пиша повече по късно. Не знам дали прехода е бил като американски екшън, но материал за 2 сезона сапунка ще се намери.
Сря Сеп 02, 2015 11:06 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
ОООО, ама ти и снимки си успял да направиш? Laughing

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Сря Сеп 02, 2015 11:09 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1694
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
Охооооооо Ники, добре дошъл....... Very Happy Честито завършване, дано няма болки и травми, радвахме ти се. Догодина както беше писал някой отгоре не бъди скромен, дай знак по рано, че ще подобряваш рекорда да ти помогнем кой с каквото може по друго си е като има помагачи /на Мазалат мисля, че ти хареса, че имаше Габровска група посрещачи.... е не ти помогнаха с нищо ама си е друго Very Happy /
Приятна почивка - заслужена. Бъди весел и усмихнат и много здрав.
Сря Сеп 02, 2015 11:10 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Николай



Регистриран на: 20 Юни 2015
Мнения: 26

Мнение Отговорете с цитат
https://www.dropbox.com/sc/h695hw2epji0rbu/AAA1LpERbbiHyghSQjchS4qja
Сря Сеп 02, 2015 11:28 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5783
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
Станислав написа:
Много ми е интересно какво толкова са се погрижили през 2015 год. например?

В началото на миналата седмица случайно срещнахме група от няколко души, заети с обновяването на жълто-червената маркировка по пътеката от х. Мальовица през з. Страшното езеро към х. Мечит и х. Рибни езера. Много добре се справяха със задачата си, макар и да бяха пропуснали по една или друга причина (надявам се временно) първите няколко стотин метра от х. Мальовица до навлизането на пътеката в (твърде отдавна) просечения клек след пресичането на реката. Предполагам че това е дейност организирана от БТС, поне доколкото личи и от плана им за 2015 г. в частта му "XІІV. МАРКИРОВКА". Иначе е опрадвано да очакваме много повече от един добре организиран и действащ в обща полза туристически съюз, но също както и с много други неща -- той е такъв, какъвто ние (като общество и хора с общи интереси и ценности) го правим или допускаме да бъде.
Сря Сеп 02, 2015 8:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zezo



Регистриран на: 15 Сеп 2010
Мнения: 191
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
vedrin написа:
Станислав написа:
Много ми е интересно какво толкова са се погрижили през 2015 год. например?

В началото на миналата седмица случайно срещнахме група от няколко души, заети с обновяването на жълто-червената маркировка по пътеката от х. Мальовица през з. Страшното езеро към х. Мечит и х. Рибни езера. Много добре се справяха със задачата си, макар и да бяха пропуснали по една или друга причина (надявам се временно) първите няколко стотин метра от х. Мальовица до навлизането на пътеката в (твърде отдавна) просечения клек след пресичането на реката. Предполагам че това е дейност организирана от БТС, поне доколкото личи и от плана им за 2015 г. в частта му "XІІV. МАРКИРОВКА". Иначе е опрадвано да очакваме много повече от един добре организиран и действащ в обща полза туристически съюз, но също както и с много други неща -- той е такъв, какъвто ние (като общество и хора с общи интереси и ценности) го правим или допускаме да бъде.

Ъ-ъ-ъ-ъ-ъ...
Кво?

Темата ли объркА или планината? Laughing
Сря Сеп 02, 2015 9:26 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
didogen



Регистриран на: 15 Дек 2011
Мнения: 1479
Местожителство: kleta majka balgariq

Мнение Отговорете с цитат
Нищо не бърка. Човекот си говори като да сте седнали на маса. Там ясна граница м/у темите и планините няма. Smile

_________________
"Пирони,не питони, аз искам върхове!" - Боян Петров R.I.P.
"Пътувайте докато можете!" - Тихомир Севов R.I.P.
Сря Сеп 02, 2015 9:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vedrin



Регистриран на: 25 Авг 2010
Мнения: 5783
Местожителство: 1116 m н.в.

Мнение Отговорете с цитат
zezo написа:
vedrin написа:
Станислав написа:
Много ми е интересно какво толкова са се погрижили през 2015 год. например?

В началото на миналата седмица случайно срещнахме група от няколко души, заети с обновяването на жълто-червената маркировка по пътеката от х. Мальовица през з. Страшното езеро към х. Мечит и х. Рибни езера. Много добре се справяха със задачата си, макар и да бяха пропуснали по една или друга причина (надявам се временно) първите няколко стотин метра от х. Мальовица до навлизането на пътеката в (твърде отдавна) просечения клек след пресичането на реката. Предполагам че това е дейност организирана от БТС, поне доколкото личи и от плана им за 2015 г. в частта му "XІІV. МАРКИРОВКА". Иначе е опрадвано да очакваме много повече от един добре организиран и действащ в обща полза туристически съюз, но също както и с много други неща -- той е такъв, какъвто ние (като общество и хора с общи интереси и ценности) го правим или допускаме да бъде.

Ъ-ъ-ъ-ъ-ъ...
Кво?

Темата ли объркА или планината? Laughing

Останах с впечатление че въпроса на Станислав, зададен точно в тази тема, не се отнася само за една планина и споделих каквото съм видял във връзка с него.
Сря Сеп 02, 2015 9:32 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zezo



Регистриран на: 15 Сеп 2010
Мнения: 191
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Извинявай. Някакъв дебат се е случил, който тогава не съм забелязал, а сега просто не проследих темата толкова назад, за да го забележа Oops
Сря Сеп 02, 2015 10:22 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Shocked Какво видяха очите ми в този план?
Опресняване на част от маркировката по Е-3
май-юли
Етап Дъскотна – х. Топчийско
ТД „Черноморски простори”- Варна

Много малка част ще да е била, щом не сме я забелязали?! Surprised

Да, има го и на страницата на дружеството, в плана за юни:
5. Маркиране на част от международен туристически маршрут Е -3 /ком – Емине/

Но имам версия какво е станало. От ловното стопанство ни казаха, че тогава са идвали някакви да премаркират пътеката през Дращела. Дали не са били те? Утре може да се обадя да разпитам, ако се сетя...

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Сря Сеп 02, 2015 10:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cholla



Регистриран на: 18 Юни 2010
Мнения: 93
Местожителство: планета Земя

Мнение Отговорете с цитат
Честито и от мен. Well-Done.


Малко късно разбрах за събитието, но това е без значение. Страшно много ми хареса идеята ти със събирането на средства за Пътеката. Кому са нужни организации ако всеки даде по малко от себе си.
Ако имаш желание и време бих се радвал да чуя от първа ръка за преживелиците ти. По някакви съвпадения и аз съм в района на Сиатъл, а за Габрово само хубаво или шшш-т Laughing

Отново поздрави за добре свършената работа и повече тръпки за напред!

_________________
www.senseofbulgaria.org
Чет Сеп 03, 2015 5:21 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nraychev



Регистриран на: 03 Сеп 2015
Мнения: 6
Местожителство: Sofia

Мнение Отговорете с цитат
boris_borisov написа:
Аз като бях там преди две седмици, също имах желание да прескоча оградата на мястото, до което си води добре утъпкана пътека Laughing обаче там бяха натрупани клони и тръни и не успях. Слязох по сипея и се изкъпах, а после поех по другата пътека, дето влиза при военните и прескочих вратника на излизане. Ама до фара не ходих де, страх ме беше Laughing


Здравейте и от мен. boris_borisov, разминахме се малко преди Емине, след Поморийския приход. Питахме те за някакви чроблеми по пътя, а ти каза "само ляво коляно" Smile. Та и ние влезнохме при военните съботата(15 август), но ни усетоха военните. Че и кучета пуснаха Smile. На другия ден обаче разчистихме шипките по същата пътека и минахме без проблем Smile

Поздрави.
Нед Сеп 06, 2015 3:35 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Следваща
Страница 14 от 15

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov