ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
На 10.10.2015 среща на Всички Комеминейци
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Предишната тема
Следващата тема
На 10.10.2015 среща на Всички Комеминейци
Автор Съобщение
staria



Регистриран на: 13 Ное 2010
Мнения: 218
Местожителство: гр.Ботевград

Мнение Отговорете с цитат
Тошко, хубава идея. Ще бъдем там. До скоро!
Сря Сеп 30, 2015 1:40 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
Отбелязвам се за срещата! Croc

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Сря Сеп 30, 2015 6:58 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
НИКОЛАЙ Т.



Регистриран на: 30 Юли 2012
Мнения: 711
Местожителство: РУСЕ

Мнение Отговорете с цитат
А за простосмъртни разрешено ли е? Sad
Сря Сеп 30, 2015 7:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rain



Регистриран на: 03 Юли 2013
Мнения: 652
Местожителство: Стара Загора-София

Мнение Отговорете с цитат
НИКОЛАЙ Т. написа:
А за простосмъртни разрешено ли е? Sad


За тях е задължително!Как , инак, ще се възвеличат божествата!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=edqH0ofRQrM
Сря Сеп 30, 2015 7:44 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Тодор (Тошко)



Регистриран на: 02 Дек 2014
Мнения: 234
Местожителство: от Шумен

Мнение Отговорете с цитат
Здравейте, ние с Доктора от Варна, ще атакуваме в събота по обяд от х.Хайдушка песен.
Сега получих съобщение от хижата, което гласи:

Здравейте,
бихме искали да се извиним, че не можем да ви обещаем със сигурност разнообразно меню за уикенда, тъй като последните дни времето при нас много се развали и засега ни е невъзможно да слезем за зареждане. Със сигурност ще имаме топли супи, а ако утре метеорологичните условия дадат - и обещаните салати, основно, десерт.
Благодарим ви за разбирането и до събота!
Екипа на х. Козя стена


Хората правят всичко по силите си.
Чет Окт 08, 2015 4:02 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
От София желаещи има ли? Да организираме транспорта, за да излезе по-евтино и удобно.

Аз мислех до Беклемето (около 160 км от София) да стигна с кола и от там пеша по билото през връх Козя стена до хижа "Козя стена".
В мъглата може да станат интересни снимки, а и времето за неделя го дават малко по-добро.

Разбира се, може да се стигне с колата и до хижа "Хайдушка песен" и да се тръгне от там, но е повече път.

Off Topic
Цитат:
...
Трябва да има някакъв фейс контрол или по-добре разпит с детектор на лъжата. Който не е минавал по този маршрут се препитва и ако детектора на лъжата покаже че няма намерение да го прави, няма работа там на срещата на посветените. SmileSmile

И какви въпроси да се зададат за целта? Може би: Трябва ли да се носи слънцезащитен крем в планината? Само кои щеки са подходящи за Ком-Емине? Как се минава Ком-Емине за 12 дни? Кое е истинското Ви име?
Ако е толкова важно за желаещите, ще се намери кой да им направи "фейс контрол". Off Topic

____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
Чет Окт 08, 2015 5:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kent



Регистриран на: 26 Апр 2007
Мнения: 728

Мнение Отговорете с цитат
Ще дойдеш. Very Happy
Пет Окт 09, 2015 7:56 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Тодор (Тошко)



Регистриран на: 02 Дек 2014
Мнения: 234
Местожителство: от Шумен

Мнение Отговорете с цитат
Ало, на х.Козя стена няма пиене, който му се пие да си носи, аз не пия, но ще нося бира, каква марка да донеса че не й рзбирам.
Ще има няколко вида супи, основно ястие и десерт всичките посни, без месо, така че да си носим и мръвки.
Ако е пържоли ще направим барбекю, дърва ще има.
Ами това е, до утре.
Пет Окт 09, 2015 11:51 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
martinov



Регистриран на: 04 Юни 2010
Мнения: 79
Местожителство: софия

Мнение Отговорете с цитат
Ние сме четирима души тръгваме от София и смятаме да се качим от Христо Даново.Някой ако смята да се качва от там да пише.

_________________
martinov66@abv.bg
Пет Окт 09, 2015 12:52 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan_iliev38



Регистриран на: 25 Сеп 2009
Мнения: 3270
Местожителство: Кюстендил; София, кв. „Овча купел"

Мнение Отговорете с цитат
Тодор (Тошко) написа:
Ало, на х.Козя стена няма пиене, който му се пие да си носи, аз не пия, но ще нося бира, каква марка да донеса че не й рзбирам.
Ще има няколко вида супи, основно ястие и десерт всичките посни, без месо, така че да си носим и мръвки.
Ако е пържоли ще направим барбекю, дърва ще има.
Ами това е, до утре.

Капитанът каза: Спокойно, корабът потъва нормално! Вода ще има за всички! Smile

Сигурно ли е, че ще има скара за печене на месо в този дъжд? Че свинският врат е на промоция в Кауфланд, но не ми се мъкне, ако ще се пече на електрическа скара.

Друг въпрос - предполагам, че няма проблем да се спи на палатка до хижата?

martinov написа:
Ние сме четирима души тръгваме от София и смятаме да се качим от Христо Даново.Някой ако смята да се качва от там да пише.

С какво ще пътувате? От къде тръгвате пеша нагоре и колко път е приблизително?

Аз мислех от Беклемето, но сериозно обмислям с Велислав (Veli) да тръгнем с кола (коли) за хижа "Хайдушка песен" и от там да се качим.
Засега има както свободни места, така и свободни коли.


____________________
Rish Horror delenda est!
Освен това смятам, че Ужасът на Риш трябва да бъде отстранен!
Пет Окт 09, 2015 1:46 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Тодор (Тошко)



Регистриран на: 02 Дек 2014
Мнения: 234
Местожителство: от Шумен

Мнение Отговорете с цитат
Стефчо, вземай шията на свинята смело, в момента не вали, но ако завали барбекюто е под навес и няма да се намокриш.
Пет Окт 09, 2015 2:14 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peca



Регистриран на: 17 Яну 2012
Мнения: 1038
Местожителство: Пловдив

Мнение Отговорете с цитат
За това, че сте били с един по-малко разбрахме, а дали не се върнахте с един по-малко.
Например някой литературен герой от Руската поезия да е завързан за някое дърво и намазан с мед, да чака спасението си от мечките Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
"АКО ЖИВЕЕШ ВСЕКИ ДЕН КАТО ДА Е ПОСЛЕДЕН, ПОЧТИ СИГУРНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ДЕН ЩЕ СЕ ОКАЖЕШ ПРАВ" Стив Джобс
Нед Окт 11, 2015 3:23 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Тодор (Тошко)



Регистриран на: 02 Дек 2014
Мнения: 234
Местожителство: от Шумен

Мнение Отговорете с цитат
peca написа:
За това, че сте били с един по-малко разбрахме, а дали не се върнахте с един по-малко.
Например някой литературен герой от Руската поезия да е завързан за някое дърво и намазан с мед, да чака спасението си от мечките Laughing Laughing Laughing Laughing


Very Happy Много добре се представи.

Сега, преди всичко да внеса малко яснота относно изгубения човек, оказа се че е нашия спътник от тазгодишното ни Ком-Емине.
Ние не разбрахме че става въпрос за него, защото хижаря като обяви че има бедстваш човек попита: "Чакате ли Деян Йонков" никой не каза че чака такъв човек. Нашия приятел се казва Боян Ненков, Вики за момент си помисли че може да са объркали имената при правене на резервацията и толкова.



Ето го и него

С шеговит тон Боко (Боян Ненков) каза" Като има ракия, няма хипотермия" Alcohol даже като се измести ударението има и рима Very Happy
Духа ми не е падал, 9 часа се е лутал и че сега е добре, притеснил се е за мен да не тръгна да го търся, за което той е сигурен че щях да направя.
Каза още че ще дойде на форумната среща на Момина поляна и че ще си купи Джипиес. Аз му казах, че като тръгнем за Момина поляна ще го вържа за мен с въже

Между другото,аз имам едно приложение на MAMMUT за сматфони, с което можеш да изпратиш GPS-координати с sms, препоръчвам го, да не сме толкова самонадяни.

Всеки се учи докато е жив.
Вики сваля снимките и по-късно ще пусне.
Нед Окт 11, 2015 7:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Хубава среща, малко помрачена от това, че се притеснявахме за изгубилия се човека, макар и да не знаехме кой е. Все пак бяхме сигурни, че ще се справи, все пак е ком-еминеец.
За мен срещата беше интересна и много полезна. Запознах се с нови хора, повечето минали Ком-Емине последните две години. Разказаха се интересни случки, които не са написани във форума, гледах снимки. Благодаря на всички, които споделиха с мен актуална информация за състоянието на Пътеката!
Надявам се да се видим отново и да дойдете на срещата на Момина поляна на 21 и 22 ноември Smile

П.П. Peca, кажи си направо, че искаш да разбереш какво е станало между мен и ZCEZBPM. Той не ти ли разказа вече?
Накратко - не съм го забелязала, той не дойде да ми каже каквото и да било, така че нищо не е станало. Той не ме интересува щом не обижда никого и не саботира форума.

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...

Последната промяна е направена от Mariana1000 на Нед Окт 11, 2015 8:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Нед Окт 11, 2015 8:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1057

Мнение Отговорете с цитат
Хубаво е, че всичко е завършило добре Smile
Нед Окт 11, 2015 8:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » E-3 Ком-Емине Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov