ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Предлагат ми да се включа...
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Доброволчески дейности Предишната тема
Следващата тема
Предлагат ми да се включа...
Автор Съобщение
excalibur



Регистриран на: 30 Юли 2009
Мнения: 681
Местожителство: гр.София

Мнение Предлагат ми да се включа... Отговорете с цитат
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Jc3P4hDY1OUv79NJ9z973t0GQJ2WAw0_ZIuig6umGyY/edit#gid=1653066523
Вто Сеп 29, 2015 11:08 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Re: Предлагат ми да се включа... Отговорете с цитат
excalibur написа:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Jc3P4hDY1OUv79NJ9z973t0GQJ2WAw0_ZIuig6umGyY/edit#gid=1653066523


Не може да се разгледа, отказан достъп:

"Нужно ви е разрешение.
Искате да се включите? Поискайте достъп от собственика или превключете към профил с разрешение."

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Вто Сеп 29, 2015 11:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
excalibur



Регистриран на: 30 Юли 2009
Мнения: 681
Местожителство: гр.София

Мнение Re: Предлагат ми да се включа... Отговорете с цитат
excalibur написа:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Jc3P4hDY1OUv79NJ9z973t0GQJ2WAw0_ZIuig6umGyY/edit#gid=1653066523


I – ви охранителен участък (ОУ)

1. с. Бистрица до м. ”Самоковището”
2. „Бързанова поляна“
3. р. Джерман (мост)
4. м. Бариерата
5. м. Чапкъново гюбре
6. Седемте рилски езера ( ез. Долно; ез Рибно; ез Трилистника; ез. Близнака; ез. Бъбрека; ез. Окото; ез. Сълзата)
7. На туристически маршрут х. Ловна - х. Седемте езера
8. На туристически маршрут х. Рилски езера - х. Седемте езера
9. Пред х. Рилски езера
10. На горна лифтова станция
11. Около х. Рилски езера, х. Седемте езера и на горна лифтова станция.


II – ри охранителен участък (ОУ)


1. м. Зелени преслап
2. м. Черна скала
3. Резерват Скакавица - отд. 111„2”
4. Резерват Скакавица - отд. 107 „в”
5. Резерват Скакавица - отд. 107 „д”
6. Резерват Скакавица – отд. 110 „б”
7. Резерват Скакавица – отд. 111 „8”


III – ти охранителен участък (ОУ)

1. м. Валявицата – (отд. 135”а”)
2. м. Барите - (отд. 149”6”)




IV – ти охранителен участък (ОУ)


1. х. Отовица (отд. 177”а”)
2. х. Отовица (отд. 177”а”)
3. м. Изворска бара (отд. 186 ‘’б”)
4. м. Говедарника (отд. 224 „а”)
5. Отдел 192”4”

Кътове за отдих

1. Бързанова поляна (отд. 85”4”)
2. М. Раздела
3. Ез. Черното
4. Ез. Воденичарски
5. Ез. Градински
6. Ез. Отовишко
7. Ез. Птиче
8. Ез. Скакавишко
9. Водопад скакавица
10. РЕКИ - Дупнишка Бистрица - ., р. Мала река - ., р. Отовица - , р. Горица - ., р. Фудиня - ., р. Скакавица - ., р. Джерман

11. Табла пред всички хижи (???) в ПУ Дупница
Не е ясно дали ще се случат нещата но трябва да се изработят по определен размер над 200 табла...И монтират на тези места...
Сря Сеп 30, 2015 9:58 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
radi



Регистриран на: 01 Дек 2009
Мнения: 681
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Аз не разбрах какъв е въпросът. Някой прави нещо, т.е. уредил е парите, и търси кой да свърши работата за част от отпуснатите средства?
В Дупница нещата се правят от дупничани, предполагам.


Последната промяна е направена от radi на Сря Сеп 30, 2015 11:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Сря Сеп 30, 2015 11:00 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
И аз не разбрах. Има излишни пари да ги усвоим? Ако е за това проблеми няма. Откога търсим кой да ни купи агнето за една джамбура. Ще се справим
Сря Сеп 30, 2015 11:13 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
excalibur



Регистриран на: 30 Юли 2009
Мнения: 681
Местожителство: гр.София

Мнение Отговорете с цитат
Dimo Kolev написа:
И аз не разбрах. Има излишни пари да ги усвоим? Ако е за това проблеми няма. Откога търсим кой да ни купи агнето за една джамбура. Ще се справим


По принцип ще се заплаща участието ако изобщо се стигне до такова. Утре ще ме водят на среща в Сепарева баня...Мен ме води човек от НП "Витоша" макар, че не е стъпвал в Рила. Ако утре излязат сметките (коне, джип, дърводелец) може да се наложи да търся помош от форума...
Чет Окт 01, 2015 11:45 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Ако имаш време участвай. Вие правите много добри преходи, но това ще бъде нещо по-различно и ще ти остави също хубав спомен.

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Чет Окт 01, 2015 11:52 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
excalibur



Регистриран на: 30 Юли 2009
Мнения: 681
Местожителство: гр.София

Мнение Отговорете с цитат
Mariana1000 написа:
Ако имаш време участвай. Вие правите много добри преходи, но това ще бъде нещо по-различно и ще ти остави също хубав спомен.


Ако се справим ще ни пуснат и други проекти свързани с планините...Имам отпуск и искам да участвам. Времето от сряда го дават добро за Рила. И все пак е октомври...Таблата ще се сглобяват на место като НЯМА да се използва бетон за зхващането им към почвата. Цялата работа ше се отчита с ГПС, който се ползва от НП. МИсля, че ще идва и рейнджър с нас...
Чет Окт 01, 2015 12:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
radi



Регистриран на: 01 Дек 2009
Мнения: 681
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Как ще се закрепват в почва, плътна скала или върху по-дребни камъни? Табелите за какво ще са и колко време трябва да изтраят? Част от маркировката или табели заради самите себе си
Чет Окт 01, 2015 2:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
excalibur



Регистриран на: 30 Юли 2009
Мнения: 681
Местожителство: гр.София

Мнение Отговорете с цитат
radi написа:
Как ще се закрепват в почва, плътна скала или върху по-дребни камъни? Табелите за какво ще са и колко време трябва да изтраят? Част от маркировката или табели заради самите себе си


Дупки ще се копаят където може и с камъни ще се укрепват...Около БАК е позван и къртач за дупки но ние със сигурност няма да мъкнем, ако се захванем с работата. Мисля, че са информационни табла...
Чет Окт 01, 2015 3:07 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ристо Туристо



Регистриран на: 02 Окт 2008
Мнения: 4314
Местожителство: на 950 м.н.в.

Мнение Отговорете с цитат
То хубаво, ама при тия силни ветрове в планините и това укрепване не виждам как ще изкарат табелите година-две.

_________________
Енциклопедия за ЕКИПИРОВКАТА за туризъм.
Палатки *** Туристически обувки
Чет Окт 01, 2015 3:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vladofff



Регистриран на: 26 Апр 2011
Мнения: 3034

Мнение Отговорете с цитат
Ристо Туристо написа:
То хубаво, ама при тия силни ветрове в планините и това укрепване не виждам как ще изкарат табелите година-две.

Че ти си бил голям оптимист бре. Аз им давам максимум до първото сериозно заскрежаване, водещо до натежаване и ... поредната порция боклук в планината.
Чет Окт 01, 2015 4:30 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
radi



Регистриран на: 01 Дек 2009
Мнения: 681
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Зает съм да дойда и да помогна, но щеше да ми е приятно. Където може да се копае - добре - но обикновено копането е най-трудния начин. Аз предпочитам закотвяне в терена чрез забиване на метални пръти и свързването им заедно на повърхността. Електрожен, генератор и пробивна машина вършат чудеса.
Дано не се сътвори поредното пране на сребърници, то ще се види де.
Чет Окт 01, 2015 11:27 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Петър



Регистриран на: 20 Авг 2012
Мнения: 425
Местожителство: София

Мнение Re:"Предлагат ми да се включа..." Отговорете с цитат
Когато се анонсира някаква информация трябва да е разбираема, а не да се тълкува. Например си мисля, че някой ще вземе парите и търси хора да му свършат/част от/ работата без пари, с извинение ако греша.
Пет Окт 02, 2015 12:49 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
excalibur



Регистриран на: 30 Юли 2009
Мнения: 681
Местожителство: гр.София

Мнение Re:"Предлагат ми да се включа..." Отговорете с цитат
Петър написа:
Когато се анонсира някаква информация трябва да е разбираема, а не да се тълкува. Например си мисля, че някой ще вземе парите и търси хора да му свършат/част от/ работата без пари, с извинение ако греша.


Който участва взима пари... Въпросът е колко!!! Тогава ще стане ясно има ли смисъл или затварям темата.
Пет Окт 02, 2015 1:47 pm Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Доброволчески дейности Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov