ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ
всичко за планината
Регистрирайте сеТърсенеВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиВход
Есенна форумна среща на хижа Момина поляна - 21-22.11.2015
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Следваща
 
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Предишната тема
Следващата тема
Есенна форумна среща на хижа Момина поляна - 21-22.11.2015
Автор Съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
didogen написа:
На изток Чумерна, ако го няма попа. На запад нова х. Ком
Един съфорумник ми напомни за Момина поляна. И въпреки, че е имало сбирка там съм за перлата на Балкана.


За перлата на Балкана съм и аз с две ръце.
Чет Окт 01, 2015 12:23 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pagane



Регистриран на: 15 Юни 2011
Мнения: 385
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Dimo Kolev написа:
didogen написа:
Димо ще помогнем бе , за какво сме съфорумци?
Ох Яница, моите съображения са твърде лични и не е необходимо да се приемат за пример(така да се изкажа). Ще го разкажа лично, но това е една от най- неприветливите хижи за мен. 18 причини едва ли мога да изброя, но трите които имам в предвид са достатъчни. Smile


Дидогене и за мене беше така, но нещата се променят. Може да е по-различно сега. Не съм ходил. Но ми е интересно.

P.S. Мерси за желанието за помагане. За варенето няма нужда. После за пиенето може. Баси - то почти тон бре. Мани. За пролетната среща ще донеса. Ако има кой да я носи нагоре обаче

Докарваш бурето в багажника и точиш в шишенца Smile на изходния пункт !
Дайте първо датата на срещата , че съм с ограничени възможности Sad
Чет Окт 01, 2015 12:31 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
t.hristov



Регистриран на: 23 Юни 2010
Мнения: 1059

Мнение Отговорете с цитат
Още един глас против х.Тъжа Smile

Бих предложил х.Бенковски или х.Момина поляна
Чет Окт 01, 2015 7:58 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
packo packov



Регистриран на: 04 Юли 2013
Мнения: 1221
Местожителство: 144 м денивелация под и на 580 м или 10 мин от Витоша 100

Мнение Отговорете с цитат
didogen написа:
На изток Чумерна, ако го няма попа. На запад нова х. Ком
Един съфорумник ми напомни за Момина поляна. И въпреки, че е имало сбирка там съм за перлата на Балкана.


Дидо, чи ко му беши на попа? Ама го няма споко, даже май вече и хижата е като Пробойница, по-късно днес ще звъня, ако е аут и новия хижар, ще посетя скоро Буковец.

На Тъжа, лично на мен, архитектурата не ме кефи много, гледки и марщрути са 6+ обаче. Бай Ангел и кучката ми липсват там, ама не моеш върна времето Smile

_________________
Не мога да спра.
http://ke-2013.blogspot.com/
Чет Окт 01, 2015 8:15 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gandi



Регистриран на: 08 Май 2015
Мнения: 136
Местожителство: Варна

Мнение Отговорете с цитат
Аз мисля ,че е хубаво форумната среща да се направи в хижа от Централен Балкан до която има достъп от север и от юг, иначе хората от североизточна България ще са доста затруднени с транспорта и придвижването.
Чет Окт 01, 2015 9:38 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Моето предложение е първо да се избере дата, чак тогава да се мисли коя да е жижата. И наистина е добре да е нейде в централна България, че да ни е еднакво трудно на всички. С транспорта. Големи хижи има много. Някои вече са били посещавани от групата, но какво пък от това. Тъкмо ще се види дали е настъпила промяна от тогава. За добро или лошо. Кой ще пусне една анкета.

Между другото миналата година срещата на Мечит бе на 22.11 (събота). Тази година 22 е неделя. Защо да не спазим традицията. Даже може пак да направим една задушевна вечеринка. Теми има много по които да се говори. Ще извикаме и водещия. Стига се скатава и все отсъства от Старопланинските събития. То Рила убаво, но и Балкана е интересен.

P.S. Само не и 28.11. Pleaseеееееееееееееееееее
Чет Окт 01, 2015 10:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
SHOGO



Регистриран на: 10 Окт 2014
Мнения: 229
Местожителство: град София

Мнение Отговорете с цитат
+1 за х.Тъжа
Чет Окт 01, 2015 10:20 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
didogen написа:

Един съфорумник ми напомни за Момина поляна. И въпреки, че е имало сбирка там съм за перлата на Балкана.


На Момина поляна не е имало форумна среща досега.
Хижите, в които е имало срещи в Стара планина са: х. Васил Левски, х. Амбарица, х. Козя стена, х. Узана, х. Вежен.

Dimo Kolev написа:
И наистина е добре да е нейде в централна България, че да ни е еднакво трудно на всички.

Няма начин да ни е еднакво трудно с транспорта, освен ако тези, които живеят под Балкана не се разходят стотина километра до някъде преди срещата.

За датата - през октомври сигурно всеки си е направил плановете за циганското лято. Остава ноември. Защо обаче да изтегляме срещата толкова късно? Пак да газим в сняг и да е трудно, особено на тези дето ще прехвърлят билото. Аз предлагам да е 7 и 8 ноември, тъкмо ще има време любителите на Рила да отвърнат на удара после с една зимна форумна среща Wink

Също така предлагам да няма анкета, а да се пишат предложенията в мненията. Нека да се види открито кой какво ще иска, особено хората, които никога не идват, а гласуват.

Та моя глас е за 7 и 8 ноември, за хижата ме удовлетворява и Тъжа, и Момина поляна, за първата имам само добри впечатления от Румен, на втората не съм ходила и ще ми е интересно.
Ако е Чумерна ще ми е трудно да отида толкова на изток по финансови съображения, ако се реши да е така далече ще си помисля какво ще правя.

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Чет Окт 01, 2015 10:42 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dimo Kolev



Регистриран на: 12 Окт 2011
Мнения: 1277
Местожителство: Бургас

Мнение Отговорете с цитат
Аз съм за която и да е от първите три седмици на Ноември. Против последната Rolling Eyes

За хижа- ако ще е нова на която не е имало среща нека да е Момина поляна. Ако е без значение дали е имало среща там до сега - с две ръце за Амбарица. Чумерна нещо не ми се нрави. От север става, ама от юг - не знам.
Чет Окт 01, 2015 11:01 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
EXIIIT



Регистриран на: 27 Юни 2013
Мнения: 1695
Местожителство: Плевен

Мнение Отговорете с цитат
МНЕНИЕ: 7-8 ноември хижа Момина Поляна- при бай Баньо. Два пъти съм ходил много съм доволен.
Чет Окт 01, 2015 11:02 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dobrifin



Регистриран на: 30 Яну 2013
Мнения: 1037
Местожителство: Рилско

Мнение Отговорете с цитат
Имайте впредвид , че май на 08.11 би трябвало на много места да има втори тур избори .
Чет Окт 01, 2015 11:22 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mariana1000



Регистриран на: 28 Юли 2010
Мнения: 2796
Местожителство: София

Мнение Отговорете с цитат
Не може на 7 или 8 ноември да има балотаж, трябва да е до 7 дена след първия тур, значи или на 31 октомври, или на 1 ноември ще го направят.

_________________
Искате ли да изживеете едно приключение!?!...
Чет Окт 01, 2015 11:41 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
НИКОЛАЙ Т.



Регистриран на: 30 Юли 2012
Мнения: 711
Местожителство: РУСЕ

Мнение Отговорете с цитат
На Момина поляна не се сещам да е имало среща,а перлата на Балкана не викаха ли на Амбарица?

Боже,то темата имала и втора страница, която не съм видял. Не, не, не!


Последната промяна е направена от НИКОЛАЙ Т. на Чет Окт 01, 2015 11:57 am; мнението е било променяно общо 1 път
Чет Окт 01, 2015 11:50 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dido



Регистриран на: 03 Яну 2007
Мнения: 6374

Мнение Отговорете с цитат
НИКОЛАЙ Т. написа:
На Момина поляна не се сещам да е имало среща,а перлата на Балкана не викаха ли на Амбарица?


Тъжа е на добро място, с опции за ходене наоколо. Харесва ми като за есенна сбирка, 1 глас от мене за Тъжа!

_________________
Бутам след осмата бира Very Happy
Чет Окт 01, 2015 11:54 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
НИКОЛАЙ Т.



Регистриран на: 30 Юли 2012
Мнения: 711
Местожителство: РУСЕ

Мнение Отговорете с цитат
Дидо моят глас не е против Тъжа.Всъщност не ме бърка толкова къде в Централен Балкан ще е.
Чет Окт 01, 2015 11:59 am Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Напишете отговор    ПЛАНИНАРСКИ ФОРУМ Форуми » Стара планина Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Следваща
Страница 2 от 24

 
Идете на: 
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
 

ВРЕМЕТО:

вр.Ботев

вр.Мургаш

вр.Мусала

гр.Сандански

Черни връх

 Вземи рекламен банер   


 

Никаква част от материалите и снимките на този форум
не може да бъде копирана и използвана
без изричното съгласие на автора, който ги е публикувал.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online.Translation by: Boby Dimitrov